Я пам'ятаю момент, коли ми заносили хлопців у готель «Україна»... До сьогодні не можу заходити туди. У мене перед очима наші Герої...», - Михайло Головко

Я пам'ятаю момент, коли ми заносили хлопців у готель «Україна»... До сьогодні не можу заходити туди. У мене перед очима наші Герої...», -  Михайло Головко
9649 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

У п’ятницю, 19 лютого, у Збаражі вшанували Героїв Небесної сотні.  Устим Голоднюк, Назарій Войтович, Олександр Капінос і уся Небесна сотня стали «кіборгами»  Незалежності. Вони віддали життя, щоб змінити нашу країну. 

У заході взяв участь голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

«Нація, яка не готова боротися за свою Незалежність, не готова відстоювати її, не матиме майбутнього. Сьогодні ми беремо приклад наших кращих синів, розуміючи що їхня смерть не може бути марною. На жаль, історія Незалежності пишеться, проливаючи кров кращих з кращих. Кращих синів і дочок, які не побоялися вийти проти режиму, який знищував наші українські цінності.

Я пам'ятаю момент, коли ми заносили хлопців у готель «Україна»... До сьогодні не можу заходити туди. У мене перед очима наші Герої...», - зазначив Михайло Головко.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, памятник и на открытом воздухе)

Очільник Тернопільщини додав, що кожен українець повинен любити свою Батьківщину так само щиро та віддано, як це робили наші Герої, бо лише так ми зможемо здолати ворога та побудувати міцну державу.

«Я не знав Устима, але переконаний, що ми дивилися на світ одними очима. Ми хотіли справжньої України! Держави, наповненої українським змістом, де буде наша церква, наша мова, наша культура, де українець буде відчувати себе господарем на своїй, Богом даній землі! Заради цього виходили наші Герої на боротьбу, а ми маємо продовжити їхній подвиг, так, як це наші воїни роблять на Сході. Адже, ми розуміємо, що війна триває. 

Ми маємо любити Україну до глибини серця! Україна уже ніколи не буде «московською колонією», але від нас із вами залежить, якою вона буде! Як ніколи, нині ми повинні об'єднатися і будувати національну державу! Дуже важливо, щоб ми не схибили і завершили шлях побудови України перемогою! 

Я схиляю голову перед нашими Героями! Вірю, що їхня смерть не буде марною! Вірю в Україну! Вірю в нашу перемогу!», - наголосив Михайло Головко.

Теги: Устим Голоднюк,Назарій Войтович,Олександр Капінос,Небесна сотня ,кіборги,Михайло Головко, Тернопіль

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео