Глобальний музичний конкурс Djooky Music Awards шукає наступну суперзірку з України!

Глобальний музичний конкурс Djooky Music Awards шукає наступну суперзірку з України!
19168 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для українських артистів відкривається нова можливість поширити свої пісні на весь світ! Триває реєстрація на перший у світі глобальний музичний онлайн-конкурс — Djooky Music Awards! Учасники конкурсу мають шанс співпрацювати зі світовим продюсером, який працював з такими потужними артистами як Майкл Джексон, Queen, Мадонна, Майлі Сайрус, Демі Ловато, Тейлор Свіфт,  Стіві Вандер.

Djooky Music Awards (DMA), перший глобальний пісенний конкурс що проходить онлайн, шукає талановитих артистів та авторів пісень з України та світу. Можливо це саме ти?  

Професійні музиканти та артисти які лише починають свою кар’єру, автори пісень, навіть аматорі,  можуть взяти участь та виграти головний приз — запис наступного музичного хіта із легендарним Брайаном Малуфом — всесвітньо визнаним американським продюсером та хітмейкером.

Брайан є співзасновником музичної платформи Djooky, що стартувала на початку 2020 року, із важливою місією: демократизувати та децентралізувати світову музичну індустрію. Можливо Djooky стане наступною SpaceX музичної індустрії?!

«Слухаючи номінації артистів які вже зареєструвались для участі у конкурсі, стає зрозумілим, що ми знайшли клондайк нерозкритої музики. Я віддаю належне сплеску, що стався у розвитку музичних технологій та глобальному проникненню зв'язку у всі куточки світу, де справжні таланти створюють дивовижну музику. Додайте до цього глобальну пандемію, яка замикає всіх у своїх домівках та дає час на роздуми й творчість, і ви отримуєте океан нових і нових імен у музиці, які завтра стануть історіями успіху», — говорить Брайан Малуф.

Концепція платформи полягає у створенні справедливої екосистеми для артистів, а єдина перешкода на шляху музиканта — розмір таланту. Конкуренція народжується як спосіб реалізації ідеї запуску та промоції нових талантів, які як правило не мають доступу до таких можливостей.

«Україна має багато пісенних талантів, креативних ні на кого не схожих молодих артистів, які творять унікальну музику — такі таланти ми і шукаємо. Багато моїх улюблених пісень на Djooky є саме від українських артистів, а українська мова — дуже милозвучна, якою можна спілкуватися музично», — відзначає Брайан.

Щоб виграти DMA учасники можуть номінувати лише одну пісню до 20 лютого 2021 року, після чого розпочнуться три етапи голосування:

  • Національний тур: неділя, 21 лютого 2021 року.
  • Континентальний тур: середа, 24 лютого 2021 року.
  • Глобальний раунд: субота, 27 лютого 2021 року.

Унікальність DMA полягає у тому, що будь-який користувач платформи може слухати номіновані музичні треки артистів з усього світу та віддавати свої бали за пісні, які найбільше сподобались. Фінальний результат конкурсу визначається розподілом голосів у співвідношенні  50/50 між фанатами артистів та колегією суддів, яку очолює Брайан Малуф.  Суддівська колегія складається з престижних продюсерів, музикантів та композиторів, які оцінюють пісні та визнають талант виконавців у музиці.

«Це дійсно нові можливості для музикантів, щоб презентувати свою творчість на світовій арені! У конкурсі беруть участь музиканти з шести континентів та понад ста країн світу!

До складу журі входить двократний британський лауреат премії Ivor Novello та номінант на Ґреммі Саша Скарбек, найбільш відомий завдяки написанню хітових синглів Джеймса Бланта «You’re Beautiful» та «Goodbye My Lover», а також хіта Майлі Сайрус «Wrecking Ball». Музикантка та авторка пісень, чотириразова номінантка Ґреммі Патріс Рашен, яка створила і, записала хіт  «Forget Me Nots»; та Джастін Грей, який співпрацював з такими артистами, як Avril Lavigne, Mariah Carey, David Bisbal, Luis Fonsi та Amy Winehouse», — розказала Амбасадор платформи Djooky в Україні, продюсер Яна Прядко.

Окрім головного призу, учасники DMA мають можливість виграти грошові винагороди:

  1. Перше місце — $10 000
  2. Друге місце — $5 000
  3. Третє місце — $2 000

Найкраща пісня в кожному жанрі — $1 000

Через пандемію талант-шоу, фестивалі та пісенні конкурси були скасовані, що забрало можливість у нових артистів продемонструвати свій талант. Djooky Music Awards — це прекрасний спосіб для нових музикантів продемонструвати себе та побудувати майбутнє в музичній галузі. Артисти з понад 110 країн, що представляють усі шість континентів, вже зареєструвались.  До закриття заявок залишились лічені дні. Тож для українських музикантів є крутий шанс заявити про себе на у світовій музичній індустрії!

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Теги: DMA ,конкурс DMA ,Djooky Music Awards,музичний конкурс Djooky Music Awards,Брайан Малуф

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео