Чиновники «Укрзализныци» растратили 47 млн гривен за ремонт колесных пар, который так и не выполнили

Чиновники «Укрзализныци» растратили 47 млн гривен за ремонт колесных пар, который так и не выполнили
26630 ПЕРЕГЛЯДІВ

Запорожский машиностроительный завод «Квик» и чиновники «Укрзализныци» подозреваются в сговоре и злоупотреблением служебными полномочиями, что привело к безосновательному перечислению 47 млн гривен за ремонт колесных пар, который так и не был выполнен. Об этом стало известно из материалов уголовного дела  по ч.3 ст.212, ч.2 ст.364 УК.

По версии следствия, бывшее руководство филиала «Пассажирская компания» АО «Укрзализныци» в течение 2018-2019 годов через систему публичных торгов ProZorrо заказало проведение ремонта колесных пар пассажирских вагонов.

Злоупотребляя служебным положением, чиновники УЗ обеспечили победу машиностроительному заводу «Квик», который зарегистрирован в Запорожье. Часть ремонтных работ так и не была выполнена . По итогу безосновательно были перечислены подрядчикам около 47 млн гривен.

Налоговики отследили движение денег и подтвердили, что в период с января 2018 по сентябрь 2020 года  были проведены фиктивные финансовые операций по предоставлению «несуществующих услуг» по ремонту колесных пар пассажирских вагонов. Полученные деньги были направлены на выплату учредителям беспроцентной возвратной финансовой помощи.

Владельцы компании на эти деньги купили движимое и недвижимое имущество, отправились на отдых, дали займы третьим лицам и пытались замаскировать доходы, полученные преступным путем.«Квик» имел финансовые операции с 15 фирмами, которые имели признаки фиктивности, а в качестве субподпрядчиков привлекал «Днепровагонстрой» и Жмеринский вагоноремонтный завод «Экспресс».

Гендиректор МЗ «Квик», который фигурирует в производстве в качестве свидетеля, отказался давать какие-либо пояснения по сути заданных вопросов. Суд продлил срок досудебного расследования. В настоящее время проводится финансовый аудит и ряд экспертиз.

368.media

Теги: завод Квик,Днепровагонстрой,завод Экспресс,чиновники ,Укрзализныця,УЗ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео