Глава пассажирских перевозок «Укрзализныци» купил внедорожник за 1,25 млн гривен

Глава пассажирских перевозок  «Укрзализныци» купил внедорожник за 1,25 млн гривен
10154 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директор департамента по организации внутренних и международных пассажирских перевозок АО «Укрзализныця» Тарас Пасичник  приобрел элитный внедорожник Volvo XC60 за 1,25 млн гривен. 

Пасичник возглавляет департамент уже долгое время, однако в системе НАЗК есть только его налоговая отчетность с 2016 года.

Чиновник в документе указал жену, работающую в филиале «Пассажирская компания»,  и двоих детей.

Семья задекларировала два земельных участка в 40 тыс. кв. м в селе Нестоита Подольского района Одесской области. Проживают они в доме в столице площадью в 108 кв. м, оформленном на жену железнодорожника. Из машины у семьи была Hyundai ix35 (2013) декларируемой стоимостью в 300 тыс. гривен.

Зарплата чиновника за последние пять лет значительно выросла. Если в 2106 году он получил 155 тыс. гривен и хранил наличными только 21 тыс. долларов, то уже через год задекларировал получение 915 тыс. гривен. Его жена тогда же заработала 116 тыс. гривен.  Наличный капитал семьи составил 25 тыс. долларов и 100 тыс. гривен.

В 2018 году чиновник получил зарплату в размере 1,02 млн гривен, а его супруга — 222 тыс. гривен. Тогда же они накопили наличными 60 тыс. долларов и 580 тыс. гривен.

В 2019 году чиновник задекларировал покупку нового Volvo XC60 за 1,25 млн гривен. Интересно, что новые машины 2020 и 2021 года стоят от 60 тыс. долларов на рыке. При этом Пасичник не подал декларацию о доходах за 2020 год. Данные в системе НАЗК отсутствуют. Редакция обращает внимание должностных лиц агентства на данный факт.

368.media

Теги: Глава пассажирских перевозок , Укрзализныця,УЗ,внедорожник ,Директор департамента по организации внутренних и международных пассажирских перевозок АО «Укрзализныця» Тарас Пасичник,АО «Укрзализныця» Тарас Пасичник,АО «Укрзализныця» ,Тарас Пасичник,Пасичник, Volvo XC60,Чиновник ,Пассажирская компания,НАЗК
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео