«ЗНЕСТИ» ШАБУНІНА?

«ЗНЕСТИ» ШАБУНІНА?
6838 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Напиши пасквіль – отримай грант!», - під таким девізом живуть нині громадські активісти, яких залишив українцям в спадок Янукович.

Останні місяці були особливо активними в діяльності громадської організації «Центр протидії корупції» на висловлення відверто ганебних слів та агресивних  висловів на адресу керівництва держави. Проте, вочевидь, ця громадська організація доживає останні дні свого існування – на черзі до заборони, за прикладом медведчуківських телеканалів.

У Таїланді за образу короля неодмінно слідує смертна кара.

В Україні, на щастя, все не так.

Проте, Шабунін В.  і Каленюк Д. загубили стид і совість, почавши цькувати Президента України. І це відбувається не тільки в Інтернеті, але й в присутності міжнародних партнерів. Пам’ятаєте, як у вересні 2020 р. Д. Каленюк побігла попереду Президента України В. Зеленського,  скаржитися Верховному представнику ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Ж. Боррелю про те, як все погано в державі:

«Я передала господину Боррелю детальное описание пророссийских и проколомойских сил в парламенте, которые атакуют прозападный выбор Украины, но сами выбирают компании в ЕС для ведения своего бизнеса».

Скріншот: сайт economics-prorok.com

Про що це свідчить? Це свідчить про те, що шабунінский тандем працює проти України і українців. Інакше – навіщо, замість конкретних конструктивних дій, влаштовувати таку ганьбу на весь світ? Що одразу знизило і без того  нульовий рейтинг їх фейкової контори «Центр протидії корупції», яку давно вже треба перейменувати в контору «Створи корупцію». До того ж, антикорупціонери повинні нести культуру в маси, а шабуніни що несуть?

Наводжу риторику цих «експертів». Як Вам така назва їх статті, що схожа на лайку:

«Продажним «слугам народу» не потрібен чесний антикорупційний прокурор – експерт».

Або, ось про що мріють активісти:

«САП – це потужний та дуже важливий орган у структурі боротьби з корупцією. Його керівник має досить великі повноваження. Наприклад, може погодити чи скасувати підозру якомусь олігарху і тим самим притягти до відповідальності за злочини або ж покривати його дії.

Обмовочка по Фрейду! «Мати повноваження покривати дії олігархів» – це так по Януковичу! Ось що у Каленюк в голові насправді.

Її друг В. Шабунін теж не відстає:

- Зеленский и его слуги врали об отмене депутатской неприкосновенности, стало еще хуже чем было;

- Зеленский и Ко выбрали стратегию «быть дурачками»

А далі Шабунін вживає такі слова як «огидний», «хам» і «повна нікчема», що дає привід замислитися над психічним ставленням цього активіста:

– Як би ви ще описали корупцію за Зеленського?

– Вона така, трохи огиднувато-хамська. От корупція Зеленського – це Вовк з його "бл*дь страной управляем, процессами рулим". 

Те, що Зеленський таких чортів не може на місце поставити – не менш огидно, ніж якісь складніші схеми. Якщо ти Вовка не можеш поставити на місце, то ти або користуєшся його послугами, або ти повна нікчема».

Так, дійсно, Шабунін просто небезпечний для суспільства розкриттям своїх подальших намірів:

"Я не бачу іншого способу врятувати країну, крім як у масовий, мирний спосіб зносити Зеленського. Цього разу треба врахувати уроки Революції Гідності. Зносити треба разом із продажними ВРУ, КСУ, ОАСК та всіма іншими продажними потворами", – злобно вторить своїй партнерці Шабунін.

Скріншот: сайт plus.obozrevatel.com

Ось що у Шабуніна в голові насправді. Підбурювання народу до нового кровопролиття та посягання на життя державного діяча. Тут вже і слово «мирний» Шабуніна не рятує, адже «знести» можна тільки шляхом революції. Також це має назву «формування агресивних настроїв у суспільстві» або маніпулювання суспільною думкою», насаджування громадянам таких настроїв як зневіра та неповага до дій української влади.

Пора покласти край образам шабуніних на адресу нашого президента, адже це питання не тільки іміджу держави, але й національної безпеки.

Олена Бусол

Теги: Зеленский ,Шабунін ,Каленюк ,Центр протидії корупції,віталій шабунін,Президент України, Президент України Володимир Зеленський,Президент України Зеленський,Україна,Украина, Президент Зеленський,Президент Зеленский,Президент Владимир Зеленский, Президент Володимир Зеленський,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Украины Зеленский, Владимир Александрович Зеленский, Владимир Зеленский,ЄС ,ЕС,Евросоюз,Боррелю ,Верховний Суд,Верховный суд Украины,ВС,ВСУ,САП ,ВРУ, КСУ, ОАСК,Революція Гідності
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео