Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із Почесним Консулом Федеративної Республіки Німеччина Олександром Шлампом.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із Почесним Консулом Федеративної Республіки Німеччина Олександром Шлампом.
5607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із Почесним Консулом Федеративної Республіки Німеччина Олександром Шлампом. Під час зустрічі сторони обговорили питання поглиблення співпраці між Тернопільщиною та ФРН.

«Сьогодні Федеративна Республіка Німеччина та Україна є стратегічними партнерами не лише в політичних, енергетичних чи  безпекових питаннях, але й в економіці. Тернопільська область має позитивну тенденцію в економічній співпраці з Німеччиною. Зовнішньоторговельний оборот товарами області з ФРН за минулий рік склав 58,4 млн дол. США. У нашій області створено близько 20-ти підприємств з німецькими інвестиціями», - зазначив Михайло Головко.

 

 

Очільник Тернопільщини додав, що Тернопільська обласна рада й надалі приділятиме значну увагу утвердженню позитивного іміджу області на міжнародному рівні і представленні її як території сприятливої для інвестування та ведення бізнесу.

«Вигідне розташування нашої області, її економічний та інтелектуальний потенціал, позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу можуть дати поштовх активному розвитку двосторонніх відносин у сільському господарстві, переробці сільськогосподарської продукції, впровадженню альтернативних джерел енергії та інших напрямках діяльності. Одне із моїх першочергових завдань як голови обласної ради – розвиток авіації у Тернополі. Актуальною також є співпраця у напрямку обміну інформацією та передачі німецького досвіду щодо вимог до сертифікації продукції харчової промисловості, у сфері енергоефективності, енергоаудиту та енергоменеджменту. Спільних питань, над якими можна і необхідно працювати, є достатньо в гуманітарній сфері: освіті, медицині, культурі. Значні можливості співпраці є і в галузі туризму.

Сподіваємось, що сьогоднішні напрацювання стануть доброю основою для подальшої конкретної співпраці між Тернопільщиною та її потенційними партнерами з Німеччини!», - наголосив Михайло Головко.

Теги: Михайло Головко, очільник Тернопільщини Михайло Головко,Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко,Головко,Німеччина,освіта, медицина ,культура, Тернопіль,Голова Тернопільської обласної ради,Тернополь,Очільник Тернопільщини,Тернопільська обласна рада,США,ФРН,Україна ,Украина ,Федеративна Республіка Німеччина,Тернопільська область,Олександр Шламп,Шламп,Почесний Консул Федеративної Республіки Німеччина Олександр Шламп,Консул
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео