Улюблені граблі: або кого знов тягне Гінзбург на керівні посади в Києві?

Улюблені граблі: або кого знов тягне Гінзбург на керівні посади в Києві?
5808 ПЕРЕГЛЯДІВ

Визнання 22 липня 2020 року Комісією з питань охорони здоров’я та соціального захисту роботи Директорки департаменту охорони здоровя пані Гінзбург незадовільною, не завадило останній не тільки зберегти посаду, але й надалі приторговувати посадами очільників медичних закладів.

Протокольне доручення щодо здійснення службової перевірки її діяльності на посаді тоді надав сам мер столиці Віталій Кличко.

Так, влітку головна корупціонерка медичної сфери Києва вже намагалась протягти свою подружку, 68-ми річну директорку пологового №2 Тетяну Пехньо (керує закладом вже 15 останніх років) на посаду директора пологового будинку. Однак зробити це по-тихому не вийшло, оскільки була привернута увага громадськості, конкурс не відбувся.

Після цього Департамент охорони здоров’я більш ніж пів-року не оголошував конкурс на посаду директора пологового будинку №2 м. Києва, забезпечуючи своїй підлеглій керівну посаду у пологовому хоч і з приставкою в.о. Тільки у січні 2021, під тиском громадськості пані Гінзбург призначила конкурс повторно.

Згідно рішення ДОЗ, 03 березня 2021 року відбудеться повторний конкурс на посаду Головного лікаря пологового будинку №2 столиці. І тут серед головних конкурсантів знов «виплила» Тетяна Пехньо – та сама лікар-мільйонер, про яку ЗМІ неодноразово писали і знімали сюжети. Яка, працюючи скромним керівником одного із пологових будинків із дуже невеликою зарплатою змогла придбати розкішні будинки та люксові авто-позашляховики та накопичити на рахунках мільйони гривень. Якщо подивитися її декларації за 2017 та 2019 рік то можна помітити як зросли статки Пехньо. Так, у 2017 році у власності з’являється новий Mersedes-Benz GLE 350d 4M вартість якого біля 100 тисяч доларів, а вже в 2019 вона стає щасливим власником будинку на 719 квадратних метрів та земельної ділянки понад гектар. Більш детально про те, як казково щастило пані Пехньо на посаді директора пологового у розслідуванні програми ГРОШІ.

Анонімні джерела в КМДА повідомляють, що Гінзбург просить 6 із 9 членів конкурної Комісії проголосувати саме за її подружку Тетяну Пехньо. Раніше ЗМІ писали, що пані Гінзбург вже взяла кругленьку суму коштів за призначення Тетяни Пехньо, тож зробить все можливе аби вмовити конкурсну Комісію проголосувати саме за цю кандидатку.

Джерело

Теги: Гінзбург ,Київ,Україна, Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту,Директорка департаменту охорони здоров’я Гінзбург, Віталій Кличко,мер Києва Віталій Кличко,Кличко, Виталий Кличко,Виталий Кличко Википедия,Мер Кличко,мер Києва,Тетяна Пехньо,Пехньо,Департамент охорони здоров’я,ДОЗ,Гроші ,Деньги,Украина,Киев,КМДА ,Комісія,Гінзбург ДОЗ,Валентина Гінзбург
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео