ОБШУКИ У ТАЦІЯ: ДБР обіцяє «посадки»

ОБШУКИ  У  ТАЦІЯ: ДБР обіцяє «посадки»
9334 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки у Заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація з метою виявлення речових доказів злочинної діяльності чиновника.

Тація підозрюють у службовому підробленні та зловживанні під час видачі дозвільних документів на незаконне будівництво  багатоповерхівок в парку на Жмаченка. 

Перебуваючи в змові з керівництвом ДАБІ та  лобіюючи інтереси компанії Володимира Зубіка «Інтергал-Буд», Юрій Тацій  підписав містобудівні умови та обмеження з порушеннями, не зважаючи ані на відсутність детального плану територій, ані на невідповідність цільового призначення землі та відмову Київради щодо його зміни.

Як зазначають правоохоронці, дії посадовця містять ознаки навмисного вчинення ним корупційного злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України,  і, якщо провину доведуть, Тацію загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що гучний скандал навколо спроби знищення парку на вул. Жмаченка й опір  активістів свавіллю будівельної мафії тривав понад три роки. Весь цей час забудовник, використовуючи корупційні зв'язки в КМДА та ДАБІ, не полишав намірів перетворити ліс у Дніпровському районі столиці на «кам’яні джунглі». Здавалося, що впив знов візьме гору над законом та здоровим глуздом. Спочатку ДАБІ прийняла рішення про видачу дозволу на будівництво ЖК під виглядом "завершення будівництва духовно-благодійного комплексу із пристосуванням під багатофункціональний комплекс", МУО видавались, скасовувались і знов видавались,  високопосадовці мовчали, але врешті-решт, під тиском громадськості, мер столиці Віталій Кличко підписав рішення сесії Київської міської ради про розірвання договору оренди земельної ділянки на вулиці Генерала Жмаченка, 20 і присвоєння їй статусу парку. 

Парк на Жмаченка – лише одна з небагатьох ділянок, яку вдалось вихопити з  чіпких лап корупціонерів, і, аби в подальшому роками не відвойовувати столичну землю клаптик за клаптиком, необхідно вже сьогодні жорстко карати злочинців у владі.

Наразі досудове слідство по справі видачі дозвільних документів на будівництво в парку по вул. Жмаченка триває, і може бодай цієї весни почнуться «посадки»…

 

 

Теги: Юрій Тацій,Укрбуд,Максим Микитась,Микитась ,КМДА,Юрій Аллеров,Олег Татаров,Олена Солома,Аліса Гринчук,ТОВ “Будмегасервіс”,Департамент будівництва та архітектури КМДА,Тацій,Тацій корупція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео