“300 КИТАЙЦІВ ДОБУ ДО БУДАПЕШТА”

“300 КИТАЙЦІВ ДОБУ ДО БУДАПЕШТА”
9302 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наступний канал нелегальної міграції організував громадянин Канади. Його правою рукою був японець Томінага Атсуші. І хоча народився на острові Хокайдо та працював на поважній ІТ – компанії «Твінкл компані ЛТД» – захотів злочинної романтики.

Канал брав свій початок із Монголії. Саме тут японець формував групи охочих втрапити до Євросоюзу.

Одна із груп – шестеро китайців. Вони розповідали і про інших учасників злочинного угрупування. Але у суді вдалося ідентифікувати тільки організатора та безпосереднього виконавця.

Серед китайців були Чов Тенфел, Гу Лодое, Ценванг та інші.

У обов’язки Томінага Атсуші входили зустріч груп нелегальних мігрантів у Монголії. Він також відповідав за їх поселення та харчування. І супроводжував групи на усьому шляху – аж до перетину кордону із Європою.

Китайці прилетіли у місто Сухбаатар Монголії. А далі – японець їх супроводив до монголо російського кордону. Це був перший кордон, який китайці перейшли нелегально.

Від кордону група переїхала до м. Белгород Російської Федерації. А далі – незаконно подолали і другий кордон – російсько-український.

Тут спільники японця, у двох автомобілях, заховали групу китайців. І перевезли їх таємно через пункт пропуску «Юнаківка» Харківської області. Японець знову винайняв  житло та поселився з нелегалами у м. Харків. Звідки, вирушив з групою китайців до м. Києва.

Шлях китайців далі пролягав по маршруту Київ – Мукачево. Японець спочатку переправив групу до Львова. А потім до Сваляви Закарпатської області. Загалом, переправлення із міста Сухбаатар Монголії до міста Мукачево на Закарпатті тривало два місяці.

Далі – Томінага Атсуші винайняв квартиру через Інтернет – у Виноградівському районі.

Китайці планували звідси незаконно перейти через контрольно-пропускний пункт «Вілок» с. Вілок Виноградівського району. Їх кінцевий шлях – Будапешт в Угорщині.

Та власник квартири “здав” китайців, і вони були затримані в помешканні неподалік кордону оперативниками прикордонної служби України. Не “повірив” господар, що це група туристів.

За переправлення із Монголії до Угорщини, кожен із китайців заплатив близько 20 тис. доларів, гарантією отримання коштів було те, що вони вже перебуватимуть в іноземній державі.

Як розповіли китайці, організатором незаконної переправи за грошові кошти було виготовлено ряд фальсифікованих паспортних документів - з підробленими штампами з аеропорту Бориспіль, з метою доказати, що вони на території України перебувають законним шляхом.

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним японця, однак звільнив Томінага Атсуші від відбування призначеного покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк тривалістю один рік.

Але поки справи розглядалися у судах різноманітних інстанцій, слідчі справу просто завалили.

Ухвалою слідчого судді Мукачівського міськрайонного суду 03.12.2019 процесуального керівника прокурора А. Красноголовець зобов`язано прийняти постанову про закриття кримінального провадження в зв`язку з істотним порушенням строків досудового розслідування, які поновленню не підлягають. Бо строки досудового розслідування були надто порушені.

Керівник Мукачівської місцевої прокуратури О. Братюк 26.12.2019 року  скасував постанови прокурора А. Красноголовець від 06.12.2019 про закриття кримінального провадження.

Епопея із Томінага Атсуші триває.

Поряд з тим, організатор з Канади залишився недосяжним для українських правоохоронців – за океаном вдоволено потирає руки.

"Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту «Серія антикорупційних журналістських розслідувань - Шлях до Європи. Як злочинці та терористи з Африки та Азії - незаконно - потрапляють до Європейського Союзу - за маршрутом Росія - Білорусь - Україна». Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження". 

detectives.org.ua

Теги: Твінкл компані ЛТД,китайці,Томінага Атсуші,Вілок,Будапешт,Міжнародний фонд Відродження

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео