15-річний син львівського банкіра Баляша показав у TikTok свої перегони на Porsche

15-річний син львівського банкіра Баляша показав у TikTok свої перегони на Porsche
9035 ПЕРЕГЛЯДІВ

Роман Баляш вирішив похвалитися швидкісною їздою нічним Львовом

15-річний син власника «Оксі Банку» та голови партії «Наш край» Олега Баляша опублікував у TikTok відео своєї небезпечної їзди нічним Львовом за кермом автомобіля Porsche. Це відео викликало значний резонанс у соцмережах, проте сам Олег Баляш заявив, що не впевнений у тому, що на відео зафіксований саме його син. Попри сумніви, Баляш пообіцяв провести з сином виховну бесіду.

Тікток-відео з Романом Баляшем опублікувала ввечері 1 березня Twitter-сторінка «Свято грибів і форелів». У TikTok це відео встигло набрати майже 40 тис. переглядів, але після появи його у твіттері Баляш-молодший видалив відео з TikTok.

На відео, розтиражованому користувачами Twitter, видно, як підліток за кермом Porshe на великій швидкості мчить проспектом Чорновола у Львові, повністю ігноруючи правила дорожнього руху. Зокрема, він не зупиняється на червоний сигнал світлофора. На відео також чути голос іншого юнака, який знімає відео: «Рома Баляш роздає по нічному Львові». На цьому відео не вказана дата публікації, однак зважаючи на ще зелені дерева обабіч, можна припустити, що його знімали влітку або ранньою осінню.

 

Судячи зі сторінок у соцмережах Романа Баляша, він уже неодноразово сідав за кермо автомобіля. Зокрема, на сторінці підлітка у TikTok зараз залишилось одне відео, зняте у серпні 2020 року, де він керує автомобілем. А на сторінці підлітка у «ВКонтакте» опубліковане фото 2017 року, де він позує за кермом Lexus.

У серпні 2020 року Роман Баляш опублікував у TikTok відео, де він керує автомобілем

Роман Баляш за кермом батькового автомобіля Lexus у 2017 році (фото з «Вконтакте»)

 

Після появи відео у Львівській академічній гімназії, де 15-річний Роман Баляш вчиться у 9-му класі, запевнили, що проведуть з ним профілактичну бесіду щодо недопустимості такої поведінки.

Батько підлітка Олег Баляш заявив, що не дозволяє синові керувати автомобілем. Він підтвердив, що у його дружини є автомобіль Porsche Cayenne, однак салон, за його словами, відрізняється від того, що на відео.

«У мого сина немає прав [водійського посвідчення] і немає машини. За кермом він не їздить. Я про це перший раз чую. В нас машини він немає, на машині ніякій він фізично їздити не може. В нас є охорона і охорона його точно нікуди з подвір’я не випустить на автомобілі, навіть якщо нас немає. Але ми в принципі якби контролюємо дитину, то якийсь фейк», – заявив Олег Баляш.

Переглянувши відео з TikTok, Олег Баляш заявив, що не може впізнати на відео свого сина. «Мені так тяжко збоку сказати, то в шапці дитина. Риси якісь схожі, мені тяжко, я не можу ідентифікувати», – сказав Баляш-старший.

Він також заявив, що проведе із сином бесіду на тему недопустимості керування автомобілем.

«Я також як батько не хочу, щоб він дуже швидко ставав дорослим. В принцині, такого питання, щоби вчити їздити його на автомобілі – нема. Тобто я його їздити на автомобілі не вчу. На права він ще не здає. Буде йому 18 років, здасть на права, тоді можна буде сідати за кермо. Я взагалі категорично проти того і я того не підтримую», – каже Олег Баляш.

У патрульній поліції Львівщини повідомили, що поліцейські не можуть притягнути до відповідальності Романа Баляша без офіційної заяви про порушення ПДР. Нагадаємо, що в Україні отримати водійське посвідчення категорії B, яке дозволяє керувати автомобілем, можна не раніше 18 років. За керування автомобілем без водійського посвідчення становить 510 грн.

Два роки тому патрульна поліція наклала штраф на самого Олега Баляша за порушення правил обгону, однак він скасував цю постанову в суді. А у серпні 2020 року патрульні винесли на нього постанову за перетин суцільної смуги. Цю постанову Баляш також скасував у суді.

47-річний львівський бізнесмен Олег Баляш у 2006-2015 роках був депутатом Львівської облради від Партії регіонів, фракція саморозпустилася у січні 2014 року. Зараз Баляш є головою міського осередку партії «Наш край», у 2015 році балотувався від цієї партії на посаду мера Львова. Олег Баляш є гендиректором НВП «Гетьман», головою спостережної ради «Оксі Банку», йому належить контрольний пакет акцій цього банку.

zaxid.net

Теги: TikTok ,Porsche,Роман Баляш,Олег Баляш,Баляш сын,Оксі Банк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео