Председатель НБУ Кирилл Шевченко снова повысил себе оклад — отчет за февраль

Председатель НБУ Кирилл Шевченко снова повысил себе оклад — отчет за февраль
10088 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Нацбанка Кирилл Шевченко снова сам себе приподнял размер оклада. 1 марта 2021 года он заявил на сайте НАПК о получении 26 февраля зарплаты в НБУ в размере 417,4 тыс. грн. 

Что больше его январской получки, также подтвержденной декларацией Шевченко месяцем ранее — 398,9 тыс. грн.

Руководитель Национального банка не регулярно сообщает о размере своей зарплаты, хотя обязан это делать. Вероятно, это у него зависит от настроения. Тем не менее даже по тем отчетам, которые поступают на НАПК, можно понять, что Шевченко установил себе плавающую ставку, и сам решает, когда получит побольше зарплаты. Вот сводные данные по его официальным декларациям:

  • 26 февраля 2021 года — 417,4 тыс. грн;
  • 29 января 2021 года — 398,9 тыс. грн;
  • 29 декабря 2020 года — 494,96 тыс. грн;
  • 30 сентября 2020 года — 369,4 тыс. грн;
  • 31 августа 2020 года — 477,8 тыс. грн.

При этом у Кирилла Шевченко уже вошло в привычку править ранее поданные в НАПК отчеты. Именно так страна узнала в прошлом году о его счетах в швейцарском банке: Lombard Odier and Co LTD на $3,1 млн и на €9,7 тыс. А также о накоплениях в чешском банке Expobank CZ с €96 тыс. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ ↓↓↓

Тогда же он уточнил, что владеет 400 облигациями Ощадбанка на 9,5 млн грн. А также, что продал корпоративных прав и ценных бумаг лондонскому BofA Merrill Lynch на 3,4 млн грн. Одновременно председатель Нацбанка Украины подтвердил свою любовь к наличным, больше к иностранным и меньше к гривневым. Кэш заявил в таких объемах:

  • $47 тыс.;
  • €25 тыс.;
  • 225 тыс. грн.

А также поведал обществу о страсти своей жены Юлии к украшениям из драгметаллов и к шубам, из которых можно сложить целую коллекцию.

Еще Кирилл Шевченко задекларировал 8 объектов недвижимости в Украине, три автомобиля и лодку. Совокупный доход его семьи в 2019 году составил 28,8 млн грн. В том числе и зарплата Шевченко в Укргазбанке в размере 14,6 млн грн за год, то есть в среднем 1,2 млн грн в месяц.

Источник

Теги: Председатель Нацбанка,Кирилл Шевченко,Кирилл Шевченко НБУ,зарплата ,Председатель НБУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео