Чернівецька митниця імені Матіосів-Сологора : 222 тисячі гривень з держбюджету за відпустку Івану Матіосу, одному із членів контрабандних схематозів

Чернівецька митниця імені Матіосів-Сологора : 222 тисячі гривень з держбюджету за відпустку Івану Матіосу, одному із членів контрабандних схематозів
10744 ПЕРЕГЛЯДІВ

У часи коли простим українцям замилюють очі мізерними підняттями заробітних плат, пенсій та інших соціальних виплат, а паралельно в державі проводиться збільшення податків, платежів за гас, світло, комунальні послуги – деякі чиновники отримують колосальні суми із держбюджету для свого й так далеко небідного життя.  Так приміром, Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області, радник податкової та митної справи І рангу Матіос Іван Миколайович задекларував компенсацію за невикористану відпустку в розмірі 222 010 грн, і ця сума при сьогоднішньому курсі становить порядка 8000 доларів США.

Скріншот: сайт public.nazk.gov.ua

Цікаво, що така явно не мала сума компенсації за невикористану відпустку становить більше 70 % від отриманої заробітної платні цим заступником начальника ДФС у Чернівецькій області. Навіть бухгалтер-початківець неозброєним оком скаже, що 222 тисячі компенсації за відпустку при річній заробітній платні у розмірі 315 445 грн – є чимось неймовірним та дивним. Але це ж нікого не цікавить, чи не так?! - це ж гроші з підняття податків бідним українцям… Наш народ все витерпить, щоб такі посадовці мали змогу полетіти на Таїті, Мальдіви, Сейшели, і т. д., і там добряче відпочити, щоб потім з новими силами приступити до звичного грабунку держави і народу…

Скріншот: сайт public.nazk.gov.ua

Середня місячна заробітна платня Івана Миколайовича Матіоса із суми 315 445 грн становить 26 287 грн. І якщо врахувати як зазвичай нараховують відпускні звичайним українцям, то і його компенсація за невикористану річну відпустку мала б коливатись у цьому ж діапазоні :  25 тис грн -30 тис грн. Але тут цифра зовсім інша 222 010 грн, а це при поділі 26 287 грн становить більше 8-ми таких відпускних компенсацій. Зрозуміло, що зараз бухгалтери можуть оперувати різними розрахунковими інструментами і збільшити цю суму значно вище за 26 -30 тис. Але ж давайте бути толерантними до простого українського народу: невже сталевару, слюсарю, електрику попри їхню важку і ризикову роботу піднімають відпускні до космічних сум?!... Простими словами – це цинізм посадовців такого рівня, от і все!

Щодо особистості Івана Миколайовича Матіоса, то на своїй посаді Заступника начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області він перебуває із далекого 2014 року. А перед цим також перебував на різноманітних посадах у податковій цього регіону.

Із цієї ж Чернівецької області походить ще один Матіос: Анатолій Васильович – колишній Головний військовий прокурор. До речі, саме в Чернівцях Анатолій Матіос і почав свій прокурорський шлях, і саме там в нього зародились перші тісні корупційні схеми разом із своїм таємничим  братом-близнюком Олегом.

Про контрабанду братів Матіосів в Україні і по сьогодні ходять легенди! Зокрема про те, що Чернівецька область при будь-якій зміні влади фактично знаходиться недоторканою і перебуває в руках братів Матіосів.

Олег Васильович Матіос разом із сумнівними партнерами по бізнесу володіє двома підприємствами які займаються автоперевезеннями: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСАП УКРАЇНА"(Код ЄДРПОУ35632739) та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЛАЙНГРУП" (Код ЄДРПОУ 35140502). І саме через ці дві фірми брати-Матіоси уже довгий преріод, зокрема через Чернівецьку область займаються контрабандою.

Детальніше про котрабанду братів-Матіосів, а також їхній зв'язок та бізнес із окупованим Кримом та країною-агресором Росією читайте у нашій наступній публікації.

Повернемось до згаданого на початку статті Івана Миколайовича Матіоса, адже у всіх контрабандних схематозах він займає далеко не останнє місце, можливо саме за це йому й виписали 222 тисячі компенсації за відпустку??? Іван Миколайович є далеко неєдиною «вічною» людиною Матіосів у Чернівецькій області. Так приміром, до людей Матіосів явно можна віднести і керівника Чернівецької митниці, легендарного контрабандиста - Салагора Миколу Михайловича, який є так-званим «смотрящим» від Матіосів за митницею.

Скріншот: сайт cv.sfs.gov.ua

Цікаво що після розносу який влаштував у липні 2019 року контрабандистам на Закарпатті Володимир Зеленський, коли прямо зобов’язав людину Матіоса  - Миколу Салагора звільнитись з посади, виконуючий обов’язки начальника митниці Салагор не звільнився а пішов в відпустку.

 Згодом, у липні 2020 року Микола Салагор, якого вимагав звільнити Зеленський, повернувся у Чернівецьку митницю, а це означає що ТОВ “АСАП” знову взялось активно «ганяти» контрабанду через Чернівецьку митницю. Профільні експерти та журналісти неодноразово заявляли про те що старі контрабандні клани “розвели” Зеленського і зробили все можливе щоб боротьба з контрабандою у нової влади не створила неприємностей самим контрабандистам.

От такі то справи в Україні… Як бачимо Чернівецька митниця незалежно від зміни влади, і навіть бажання особисто Президента Зеленського подолати корупцію – залишається уже понад півтори десятиліття у руках братів-Матіосів.

«Свої люди Матіосів»:  Іван Матіос та Микола Салогор і по сьогодні працюють не на користь держави, а на користь кишень екс Головного Військового прокурора Анатолія Матіоса та його брата-близнюка Олега.  

Далі буде…

Теги: Чернівецька митниця, Матіос,Матіос Іван Миколайович,Салагор Микола Михайлович,Анатолій Матіос,контрабанда,ЄВРОЛАЙНГРУП,ДФС у Чернівецькій області,митниця корупція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео