Сын Александра Кромпа - и.о. начальника Главного управления ДФС в Хмельницкой области устраивает скоростные гонки на улицах Херсона

Сын Александра Кромпа - и.о. начальника Главного управления ДФС в Хмельницкой области устраивает скоростные гонки на улицах Херсона
7087 ПЕРЕГЛЯДІВ

Золотая молодежь недавно прославилась на Херсонщине. Один из местных телеграмм-каналов сообщает, что громкая недавняя авария с пьяными молодыми людьми, которые врезались в забор Апелляционного суда, может быстро “замяться”.

Сын полковника налоговой полиции устраивает скоростные гонки на улицах Херсона

Причина проста — вроде среди молодых был сын известного налоговика на Херсонщине, а ныне и.о. начальника Главного управления ГФС в Хмельницкой области Кромпа Александра Петровича. Пока проходит следствие, мы поинтересовались образом жизни сына полковника Кромпа.

Сын полковника налоговой полиции устраивает скоростные гонки на улицах Херсона

Так вот, в социальной сети юноша не скрывает свое восхищение скоростной ездой на дорогих авто. Молодой человек, недавно закончил школу, щеголяет водительскими правами, а дальше он снимает себя за рулем Ленд Крузера, Лексуса.

Что интересно, парень не скрывает, что устраивает гонки в городе, на шоссе.

Обязательная атрибутика Кромпа-младшего — это демонстрация скорости с разгоном до 200 км в час. Украинцы часто становятся жертвами таких “детей” на дороге, так же часто с летальным исходом ... Однако почему именно такие выходки, как снимает сам Кромп-младший остаются безнаказанными, кроется скорее всего в занимаемой должности отца. Кромп Александр Петрович известен на Херсонщине налоговик, занимаемые должности за последние годы начальник отдела ОУ ГУ ГФС в Херсонской области, АР Крым и г. Севастополе, заместитель начальника управления.

Сын полковника налоговой полиции устраивает скоростные гонки на улицах Херсона

Прославился на Херсонщине баллотированием в нардепы в Верховную Раду и другими скандальными историями. Хотя тяга к красивой жизни, видно у Кромпов семейное — дорогие авто, а в одной из деклараций полковник полиции в валюте декларирует 615 тыс.

Немаленькие доходы у налоговиков, но по заработной плате такую сумму Кромпу собрать и жизни не хватит... Поэтому наверное о такой борьбе с коррупцией рассказывает президент Зеленский. Яркий пример имеем ... У правоохранителей, как у Фемиды — глаза закрыты, только большими деньгами.

khersondaily.com

Теги: Александр Кромп,ДФС в Хмельницкой области,Кромп Александр Петрович,новости Херсона,гонки ,Золотая молодежь,Кромп,Херсонщина,Херсон,Апелляционный суд,суд
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео