Відомий продюсер і вже співак Ігор Мізрах запалив серця жінок прем’єрою нової пісні «Кардіограми».

Відомий продюсер і вже співак Ігор Мізрах запалив серця жінок прем’єрою нової пісні «Кардіограми».
8196 ПЕРЕГЛЯДІВ

За лаштунками - зйомки святкового концерту до 8 березня

Буквально декілька миттєвостей залишається до найвизначнішого жіночого свята – 8 березня. В цей день наші прекрасні, кохані, ніжні та неперевершені половинки перш за все бажають отримати від своїх чоловіків великий приплив позитивних емоцій. Кожна дівчина, жінка мріє, щоб у цей день її серце запалало любов’ю і горіло цим почуттям на протязі всього життя. Саме такі почуття передає у своїй зворушливій і пристрасній композиції «Кардіограми любові» відомий виконавець Ігор Мізрах. 

2 березня у місті Київ за участі більш як два десятка відомих музичних виконавців  відбулась зйомка святкового концерту до дня 8 березня. Дане дійство буде транслюватись на українських телеекранах у день міжнародного жіночого свята, то ж слідкуйте і не пропустіть. Вас чекатимуть тільки найкращі та найтепліші емоції, які Вам подарують такі відомі виконавці як: Віталій Козловський,  Наталка Карпа, Євген Літвінкович, Ксанті, Ігор Мізрах, Вікторія Булеева, Анатолій Гнатюк, Катерина Бужинська, групи «Корупция» та «NZK», дует «Анна-Марія» та багато інших, не менш захоплюючих і знаних виконавців. 

Ми ж, в свою чергу трішечки привідкриємо занавіс цієї захоплюючої і драйвової концертної зйомки. Один із присутніх наших журналістів зумів відзняти на свій телефон виступ одного із учасників концерту, відомого виконавця – Ігоря Мізраха, який виконанням своєї композиції «Кардіограми любові» запалив серця всіх присутніх жінок. 

Як бачимо, енергійний, потужний та чуттєвий виступ Ігоря Мізраха із своєю піснею «Кардіограми любові» несе у собі настрій цього великого і визначного свята 8 березня. Поринувши у слова і музику цієї пісні жодна жінка не залишиться у стороні – у стороні безмежних почуттів, які передає своїм заворожуючим голосом Ігор Мізрах. 

Це не єдиний виступ на цьому концерті від Ігоря Мізраха, він також здивує своїх прихильників, телеглядачів ще й іншими композиціями, зокрема дуетом із Ксанті «Холодная зима» та «Амулети». Та не будемо наперед «відкривати усіх карт», адже найкраще у Вас попереду – і це перегляд телетрансляції цього захоплюючого концерту.  

Теги: Ігор Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович, Ксанті Ігор Мізрах, Ігор Мізрах Кардіограми любові, Ігор Мізрах концерт, Ігор Мізрах концерт 8 березня, відомий музикант Ігор Мізрах, Ігор Мізрах журналіст, Игорь Мизрах, Мизрах Игорь Аркадьевич, Ксанти игр Мизрах, Игорь Мизрах кардиограммы любви, игр Мизрах концерт, Игорь Мизрах концерт 8 марта, известный музыкант Игорь Мизрах, Игорь Мизрах журналист, Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт, Мізрах Ігор Аркадійович досьє, Мізрах Ігор Аркадійович біографія, Ігор Мізрах Банкова, Мізрах Ігор новини, Мізрах Ігор член Національної спілки журналістів України, Ігор Мізрах Мій тато вирулить, Мій тато вирулить, Мізрах Вінниця, Мізрах І.А, Мізрах.І.А, Мізрах адвокат, Мізрах Банкова, Мізрах сайти, Мізрах Ігор біографія,Игорь Мизрах песни,Игорь Мизрах музыка,Амулеты любви,песня Амулеты любви, Холодная зима Игорь Мизрах и Ксанти, Продюсер Игорь Мизрах, Игорь Аркадьевич Мизрах,Политический эксперт Игорь Мизрах, Игорь Мизрах Вкипедия, политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах, Мізрах Ігор Аркадійович , Мізрах Ігор Аркадійович новини, Игорь Мизрах Банковая, Мизрах Игорь новости, Мизрах Игорь член Национального союза журналистов Украины, Игорь Мизрах Мой папа вырулит, Мой папа вырулит, Мизрах Винница, Мизрах И.А,Мізрах.І.А,Мизрах адвокат,Мизрах Банковая,Мизрах сайты, Мизрах Игорь биография, Ігор Мізрах пісні, Ігор Мізрах музика, Амулети любові, пісня Амулети любові, Холодна зима Ігор Мізрах і Ксанті, Продюсер Ігор Мізрах, Ігор Аркадійович Мізрах, Політичний експерт Ігор Мізрах, Ігор Мізрах Вкіпедія, політичний експерт Ігор Аркадійович Мізрах
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео