Екстремали на шинах і човнах

Екстремали на шинах і човнах
8974 ПЕРЕГЛЯДІВ

НА ШИНАХ В ЄВРОСОЮЗ

Аби втрапити до Європи, нелегали зачасту навіть ризикують життям. Так сталося із групою арабів. Серед них - Халкаур Син (Абдурохим), Раслор Тамома, Шамса, Езат та Зивар АльШома.

Двоє українців  - Сергій Зінчук та Роман Яремко доставили їх до берега річки. Дали їм сім автомобільних шин за допомогою яких планувалось перепливання вказаними особами р. Західний Буг, по руслі якої проходить державний кордон України та Польщі – у Волинській області.

І Зінченко, і Яремко традиційно не здали своїх спільників – інших учасників транскордонного каналу.

Араби розповіли, що спільники двох українців доставили нелегалів у село Михалє Іваничівського району на Волині. Тут біля місцевої церкви розпочиналася прикордонна смуга.

Один із українців підвів іноземців до інженерних загороджень та розтягнув колючий дріт у загороджувальному паркані. Араби пройшли контрольно-слідову смугу.

Із тими сімома шинами їх і затримали прикордонники.

(фото ілюстративне)

Звісно, і Зінченко, і Яремко наполягали, що це єдиний випадок, коли вони переправляли арабів до Польщі.

І хоча двоє спільників не повідомили слідству про свої партнерів – інших учасників – двом переправляльникам у суді дали по три роки умовно.

ЧОВНАМИ ДО ЄВРОПИ

Схожий канал – щоправда більш цивілізований – на Закарпатті. Групу афганців із дітьми переправляли човном.

Йосиф Бадей зустрів вказану групу громадян Афганістану на околиці с. Вари, Берегівського району, Закарпатської області – куди їх доправили його спільники.

Бадей із своїм напарником таємно супроводили їх до річки «Боржава», де накачали повітрям, заздалегідь заготовлений для переправлення вищевказаних нелегальних мігрантів гумовий човен, який спустили на воду та розмістили у ньому вказаних шістьох громадян Афганістану.

(фото ілюстративне)

Афганці прямували до Угорщини. Потім, з метою уникнення прикордонних нарядів Державної прикордонної служби, українці, скориставшись темною порою доби, як прикриття, стали пропливати річкою по наміченому маршруту незаконного слідування до державного кордону Угорщини.

Невідомо – чи потрапили б афганці до рук військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону – коли б не прикра ситуація - човен зачепився за якийсь дріт і отримав пробоїну. Коли один із провідників допомагав громадянам Афганістану вилізти із води, їх затримали.

ОДЕСА-МАМА

(фото ілюстративне)

Суддя Олександр Маслеников із Кілійського районного суду Одеської області виправдав Олександра Петровського. Справа стосувалася переправлення групи турків. Спочатку турки прилетіли в Одесу. Далі їх привезли і поселили на базі відпочинку “Олімпік” в селі Приморське Кілійського району.

Вночі Петровський відвіз турків на околицю м. Кілія Одеської області. До самісінького берегу річки Дунай в район 45 км, де на них чекав інший безпосередній перевізник.

Перевізник посадив нелегалів до гумового човна та за допомогою весла поплив в бік протилежного берегу – до Республіки Румунія. Допливши до берега Румунії, перевізник висадив турків у Європі.

Турецькі громадяни довго по Європі погуляти не встигли.

Вони повинні були чекати спільників українців, які мали їх відвезти далі – вглиб країни.

Однак, на румунському березі турки довго сиділи в очереті. Спільники запізнювалися. Групу нелегалів, а особливо дитину сильно покусали комарі. У зв`язку з цим вони вийшли у місто, де були затримані румунськими правоохоронцями. Через банальний випадок із комарями, нелегалів депортували назад.

Турки розповіли, що хотіли потрапити до Франції, де живе їх родич. І тому все продали у себе на батьківщині.

"Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту «Серія антикорупційних журналістських розслідувань - Шлях до Європи. Як злочинці та терористи з Африки та Азії - незаконно - потрапляють до Європейського Союзу - за маршрутом Росія - Білорусь - Україна». Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження". 

Джерело

Теги: Європа,Екстремали ,шина,шини,човен,човни,Халкаур Син,Абдурохим,Раслор Тамома, Шамса,Езат та Зивар АльШома,Сергій Зінчук ,Зінчук ,Роман Яремко,Яремко,Західний Буг,Польща, Волинська область,Україна,Украина,Араби ,Араб,Волинь,Бадей,Йосиф Бадей,Афганістан,Боржава,р.Боржава,Угорщина,Афган,Афганці,Державна прикордонна служба,ДПС,Мукачівський прикордонний загон,Суддя Олександр Маслеников,Суддя ,Олександр Маслеников,Маслеников, Одеська область,Одеса,Одесса,Олександр Петровський, Петровський,Олімпік,Румунія,Франція
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео