"Морозов далі працює - дивно, чи не так?": нардеп з трибуни Ради розкритикував роботу топ-менеджера "Укроборонпрому"

"Морозов далі працює - дивно, чи не так?": нардеп з трибуни Ради розкритикував роботу топ-менеджера "Укроборонпрому"
10832 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кіт вимагає від Баканова негайного розслідування справи про державну зраду.

Нардеп від депутатської групи "Довіра" Андрій Кіт під час виступу з трибуни Верховної Ради привернув увагу до роботи "Укроборонпрому", а саме до особистості заступника директора концерну з маркетингу Михайла Морозова.

Як розповів Кіт, його вразила автобіографія Морозова "явною приналежністю до структур КДБ Росії".

"Ба більше, навіть до елітних інститутів ще імені Андропова. Робота Михайла Морозова як керівника тодішнього спецекспорту "Прогрес" з однією з країн південної Азії завдала Україні збитків у 100 млн доларів. Приблизно таких самих збитків завдала його подальша робота в "Укроборонпромі", - заявив народний депутат. 

Він нагадав, що у 2010 році американське посольство відреагувало на так звані угоди Морозова нотою протесту, адже більш вигідні для України умови були замінені збитковими. 

"Більше того, нещодавно СБУ провела обшуки в Укроборонпромі й зробила відповідну заяву, де підтверджується сума завданих збитків та відкрито кримінальне провадження за статтею ККУ "Державна зрада". А Морозов далі працює - дивно, чи не так?", - наголосив Кіт. 

"Укроборонпром", як заявив нардеп, "поріс корупцією" та "став придатком російського спецекспорту".

Зараз ще можна врятувати портфель "Укроборонпрому", який складає 1,3 млрд дол., а може бути 10 млрд дол., упевнений народний обранець.

Кіт вимагає від Баканова негайного розслідування справи, яка нещодавно порушена, про державну зраду. 

"Я вимагаю, ми вимагаємо від президента Зеленського швидких та рішучих дій. Я хочу, щоб ми відродили "Укроборонпром", я хочу, щоб наша країна почала працювати на свою обороноздатність і посіла гідне місце серед країн, які торгують зброєю і заробляють на цьому гроші", - підсумував нардеп.

unian.ua

Теги: Укроборонпром,Андрій Кіт,Прогрес,Михайло Морозов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео