Экс-глава "Укрзализныци", рокер Бальчун купил долю в компании, добывающей янтарь в Украине

Экс-глава "Укрзализныци", рокер Бальчун купил долю в компании, добывающей янтарь в Украине
10564 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бывший глава правления "Укрзализныци", польский рокер Войцех Бальчун, стал совладельцем украинской янтародобывающей компании ООО "Аурум Полонез".

Об этом в пятницу, 5 марта, информирует портал nadra.info

По данным журналистов, Бальчун приобрел 19,5% акций "Аурум Полонез".

Бальчун стал владельцем 19,5% компании "Аурум Полонез" в сентябре 2020 года. Основным видом деятельности предприятия является добыча прочих полезных ископаемых и разработки карьеров.

Учредителями компании также являются Николай Немцов из Черновцов, владеющий 29,5% (в команду Бальчуна в "Укрзализныце" также входил некто Николай Немцов, занимавший должность и.о. директора по вопросам безопасности) и польская компания "Амос Инвестментс" (51%).

По данным источников портала, "Аурум Полонез" с ноября 2020 работает на месторождении, специальным разрешением на которое владеет госпредприятие "Янтарь Украины". "Аурум Полонез" выступает одновременно инвестором и подрядчиком на участке "Пугач" месторождения "Клесовское", расположенного в северной окраине Клесова в Ровненской области. Добытым янтарем распоряжается непосредственно "Янтарь Украины" как владелец спецразрешения.

Участок Пугач в Ровненской области. Фото: Nadra

Глава компании также добавил, что расчет с "Аурум Полонез" по форвардным контрактам сейчас осуществляется добытым инвестором сырьем. В дальнейшем на предприятии планируют ввести продажу янтаря-сырца через электронные торги украинским и иностранным покупателям по рыночным ценам (по примеру КП "Волиньприродресурс" Волынского областного совета).

Напомним, Бальчун приступил к своим обязанностям главы "Укрзализныци" 24 мая 2016 года. Спустя чуть больше года рокер подал в отставку. Примечательно, что до своей менеджерской карьеры в Украине музыкант возглавлял "Польские железные дороги".

В Кабмине к работе Бальчуна возникало много вопросов. В частности, его деятельностью был недоволен тогдашний глава министерства инфрастуктуры Украины Владимир Омелян. Также Бальчуна критиковали за космическую зарплату - около $125 тысяч в месяц.

Источник

Теги: Войцех Бальчун,Аурум Полонез,Николай Немцов,Амос Инвестментс,Янтарь Украины

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео