Охотники за контрабандистами. НАБУ взяло след Виктора Шермана

Охотники за контрабандистами. НАБУ взяло след Виктора Шермана
9874 ПЕРЕГЛЯДІВ

В конце декабря 2020 года, абсолютно неожиданно для всех, НАБУ провело серию масштабных обысков среди сотрудников Одесской таможни, а также в помещениях одного из ключевых контрабандистов Украины Виктора Шермана. Данные события свидетельствуют о начале большого расследования деятельности "отца" турецкой контрабанды. Вполне возможно, что в ближайшее время Шермана ожидает сценарий судьбы Вадима Альперина.

Виктор Шерман – одна из ключевых фигур контрабандного мира Украины времен Порошенко.

Обладая незаурядными организаторскими и коммуникационными способностями, в период 2016-2019, он оказался на вершине пищевой цепочки контрабандных схем и входил в число ТОП-функционеров так называемого «Офиса контрабанды Грановского».

В полномочия Шермана входил контроль остальных игроков рынка на предмет соответствия переданной в «офис» кассы и ввезенным грузам. Для этого он даже держал отдельный офис, который 24/7мониторили таможенную базу и оформления игроков рынка.

При этом сам Виктор Бенедиктович прибрал под свой контроль практически весь поток турецких товаров в Украину через Одесскую таможню.

Большинство контрафактного товара из Турции, который попадал и попадает на рынок «7 километр», в мелкие бутики и даже торговые центры едет именно через CARGO компании Шермана которые «под ключ» доставляют любой товар без документов и мимо полноценного таможенного оформления.

О том, как это работает журналист Евгений Плинский делал большой материал и даже летал для этого в Стамбул. Рекомендуем посмотреть.

После ухода Порошенко, развала «Офиса» и обещания Президента Зеленского побороть контрабанду Шерману удалось сохранить за собой монополию на схемный турецкий импорт и продолжить зарабатывать на нелегальном ввозе товаров.

Именно эта деятельность Шермана, которая сопровождается коррумпированными сотрудниками таможни, и стал предметом расследования детективов НАБУ которые вменяют ему нанесение ущерба государству на сумму не менее 127 млн. грн.

Публикую решение суда на проведение этого обыска, прочитав которое вы легко узнаете, как компании Виктора Шермана изготавливали фиктивные документы на импортируемые грузы для занижения стоимости таможенного оформления.

Примечательно что даже после проведения указанных обысков, компании из списка на обыски НАБУ продолжают оформлять свои грузы.

Более подробно о том, как работает империя Шермана смотрите в моем видео расследовании.

plinskiy.media

Теги: Виктор Шерман,журналист Евгений Плинский ,Виктор Бенедиктович,одесская таможня,Вадим Альперин,НАБУ ,контрабанда,CARGO

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео