Поблизу Львова ексдепутат Олександр Клюс вирішив забудувати територію дитячого садочка приватними будинками

Поблизу Львова ексдепутат Олександр Клюс вирішив забудувати територію дитячого садочка приватними будинками
6921 ПЕРЕГЛЯДІВ
Ексдепутат вирішив забудувати територію дитячого садочка приватними будинками.
 

Будучи депутатом Рудненської селищної ради Залізничного району Львова, а згодом і депутатом Львівської міської ради, Олександр Клюс отримав земельну ділянку площею 0,8 га (кадастровий № 4610165500:01:004:0036) для будівництва та обслуговування приватного дошкільного закладу (дитячого садочку) в смт.Рудно по вул.Міцкевича,1а.

Ділянку політик отримав в оренду терміном на 25 років, яку згодом викупив та розділив на 8 частин. Одну з них продавав за 48 тисяч доларів США. Зрештою, за всі землі міг би отримати близько 350 тисяч доларів США. Ціна справді приваблива, адже тут і асфальтована дорога, поруч усі необхідні комунікації, а ще: парк, школа, садочок, банк, магазини, мінімаркет та автобусна зупинка.

Але, як видно з оголошення, власник землі Олександр Клюс здійснив зміну цільового призначення земельної ділянки. Саме це і зацікавило слідчі органи поліції.

Майже через місяць після того, як за цю історію взялись правоохоронці, Рудненська селищна рада скасувала містобудівні умови і обмеження забудови даної земельної ділянки. Таким чином, мабуть, хотіли показати, що до цих оборудок із землею стосунку не мають.

Як видно з рішення, на ділянці садка мали збудувати шість будинків на чотири поверхи. Зараз більшість земельних ділянок, на які була поділена земля під садочок, належать Олександру Клюсу, ще в трьох – інші власники. Зрештою, поки триває судова тяганина, на ділянці вже виросли котеджі.

Також обленерго оголошувало тендер на підключення до мережі трьох об’єктів нерухомості на цій ділянці, проте дитячим садочком не є жодна з них.

“Клюсу Олександру виділили землю для будівництва садочку. Однак, мешканці помітили, що на цій території вирубують дерева. Одразу виникли питання – хто ці люди і для чого вирубують дерева. Виявилось, що це новоспечений власник однієї з частин землі, яка виділялась під садок. Як стало відомо, Клюс Олександр дивним чином приватизував всю ділянку та частинами продавав її іншим людям. Зараз ми будем дізнаватись як так сталось, бо це очевидне шахрайство”, –коментував «Форпосту» Андрій Драган, мешканець смт Рудне.

У цій справі на захист Олександра Клюса стала авторитетна адвокатська компанія «MILLER», в якій працює дочка Олександра Клюса, Марія Клюс, засновником та керівником цієї компанії є Масі-Мустафа Найєм.

Саме Масі Найєм представляє інтереси Олександра Клюса у справі щодо незаконної зміни цільового призначення землі, яка була віддана в оренду під будівництво дитячого садочку, а не приватних будинків. У січні 2021 року Найєм в ролі адвоката звернувся до суду з клопотанням скасувати арешт на дані земельні ділянки.

У задоволенні клопотання, поданого в інтересах Клюс Олександра, Масі Найєму було відмовлено. Ця ухвала оскарженню не підлягає.

Олександр Клюс був депутатом 6 скликання Львівської міської ради та членом комісії землекористування, тому добре знає механізми виведення земельних ділянок. У 2016 році у нього суд вилучив газовий пістолет, бо Олександр Романович його не перереєстрував. Займається спільно з сім’єю ресторанним бізнесом. У Рудному родина володіє рестораном «Стожари».

У Східниці Олександр Клюс має у власності готельний комплекс «Леонтія», названий в честь дружини, Клюс Леонтії, та декілька земельних ділянок під ним.

Також у власності сім’ї цей старенький особняк, який розташований у Рудно, навпроти ділянки, де мав би бути приватний дитячий садочок.

Джерело

Теги: Олександр Клюс,Клюс,Львов,Львівська міська рада,США,Рудненська селищна рада,Андрій Драган,Драган,Рудне,MILLER,компания MILLER,Марія Клюс,Масі-Мустафа Найєм,Найєм,Масі Найєм,Стожари,Леонтія,Клюс Леонтії,забудова, Клюс, Масі Найєм, Рудне, садочок
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео