Михайло Головко: «Головнокомандувач УПА, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України!»

Михайло Головко: «Головнокомандувач УПА, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України!»
6043 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у Тернополі було прийнято рішення присвоїти міському стадіону ім’я Романа Шухевича. Несподівано, ця новина викликала сплеск негативу з боку Посла Ізраїлю в Україні Джоеля Ліона, який засудив рішення Тернопільської міської ради, вимагаючи скасувати його.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зазначає, що таку заяву Посла можна розцінювати, як спробу втрутитися у внутрішні справи нашої держави. Такі висловлювання є абсолютно не дружніми по відношенню до нас та нашої країни.

«Видатний український політик і державний діяч, Генерал-хорунжий, головнокомандувач УПА, голова Секретаріату Української головної визвольної ради, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України! І, хоча зараз Його не визнають на державному рівні, Захисники України воювали та воюють за збереження територіальної цілісності нашої країни, продовжуючи справу Романа Шухевича та йдучи у бій з Його словами на вустах!

Як би не хотіли вороги України стерти з пам'яті нашого народу спогад про видатного українця, їм не вдасться цього зробити! Свого часу Він зробив усе, щоб перетворити УПА в інструмент боротьби за Українську самостійну соборну державу!», - наголосив Михайло Головко.

Очільник Тернопільщини каже, що зараз існує чимало міфів, вигадуючи які вороги України намагаються нівелювати значення УПА.

«Українська самостійна соборна держава — тільки такою була мета боротьби українських повстанців. Про те, що громадянами можуть бути лише етнічні українці, у програмних документах не йшлося. В лавах УПА були, крім українців, і представники інших національностей. Боротьба з євреями мала вестися лише у тих межах, у яких вони виступали опорою комуністичного режиму. Жодних закликів до знищення будь-яких національних меншин за їхню етнічну приналежність у постановах УПА не було.

Гасло «Україна для українців» означало, що влада в Україні повинна належати українцям, а не народам-окупантам, з якими варто боротися, доки вони не припинять окупацію українських земель. І так повинно бути! Адже, як заповідав нам Великий Пророк, якого ми вшановуємо у ці дні, Тарас Шевченко: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»! Й тільки український народ повинен бути господарем на українській, Богом даній Землі!

Для Романа Шухевича, навіть в останні хвилини перед смертю, боротьба за волю українського народу, за суверенне державне існування і розквіт, була змістом життя... І ми не дамо нікому знищити те, за що боровся наш Герой!», - додав Михайло Головко.

Нагадаємо, нещодавно Тернопільська обласна рада, з ініціативи фракції ВО «Свобода», звернулася до керівництва держави із вимогою повернути звання Героя України Роману Шухевичу. Це рішення підтримала більшість депутатів.

Михайло Головко

Теги: Михайло Головко,Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко ,Тернопільська міська рада,Роман Шухевич ,УПА,Головко, очільник Тернопільщини Михайло Головко,Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко,Голова Тернопільської обласної ради,Тернопіль,Тернопільська обласна рада,Тернопільська область,Шухевич,ВО «Свобода»,Свобода,Україна,Украина
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео