Фонд державного майна України сприяє руйнуванню Гостинного двору?

Фонд державного майна України сприяє руйнуванню Гостинного двору?
8896 ПЕРЕГЛЯДІВ

Держава в особі Фонду державного майна України системно не виконує рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.09.2020 року у справі № 640/4482/20, яке набрало законної сили 28.01.2021 року та не укладає охоронний договір на будівлю.

Відтак, складається враження, що хтось дуже зацікавлений саме у фізичному руйнуванні будівлі Гостинного двору, а усі історії затягування укладання охоронного договору та передачі Гостинного двору до власності громади міста Києва – лише засоби для досягнення поставленої мети.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

ІСТОРІЯ

1. Будівля «Гостинний двір» є пам`яткою архітектури та містобудування місцевого значення, охоронний № 947-Кв (пам`ятку внесено до Державного реєстру нерухомих пам`яток України згідно з наказом Міністерства культури України від 15.10.2014 № 869).

2. 31.01.2020 на адресу Фонду державного майна України від Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надійшов припис № 144/П від 27.01.2020 з вимогою:

  • у 10-денний строк з дня отримання цього припису укласти охоронний договір на будівлю Гостинного двору; 
  • у 20-денний строк з дня отримання цього припису надати на розгляд, у встановленому порядку, науково-проектну документацію на проведення невідкладних протиаварійних та реставраційно-відновлюваних робіт на вказаному об`єкті культурної спадщини.

3. Фонд державного майна України не виконав вказаний припис та оскарждив його до суду. 30.09.2020 року рішенням першої інстації (Окружний адміністративний суд міста Києва), яку 28.01.2021 року підтримала апеляційна інстанція (Шостий апеляційний адміністративний суд) - у позові відмовлено. 

4. Проте, ані охоронного договору, ані документації попри рішення суду, яке набрало законної сили, станом на 15.03.2021 року немає.

5. Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київська міська рада (Київська міська державна адміністрація - КМДА) звернувся із позовом до суду щодо примусового виконання припису. Провадження відкрите 05.03.2021 року.

Далі буде...

Джерело

Теги: Фонд державного майна України,Київська міська рада,Київська міська державна адміністрація,КМДА,Гостинний двір

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео