Незаменимый Таций

Незаменимый Таций
5765 ПЕРЕГЛЯДІВ

Помощник Виталия Кличко, человек Дениса Комарницкого, воспитанник Андрея Вавриша и ставленник офиса президента Зеленского.

Биография нового/старого серого кардинала департамерта архитектуры КГГА на столько обширная, что о ней можно писать книги. В столичной архитектуре чиновник буквально вырос, начав там работать ещё в 1997 году. Переодически то уходил то возвращался из-за смен власти. Успел даже побывать и.о. главного архитектора. Но в тени Юрию Тацию лучше.

Как говорят деньги любят тишину. А в архитектурном Департаменте КГГА денег много. Дело в том, что этот Департамент выдаёт техническое задание на стройку и согласовывает важную для строительства документацию. Проще говоря, без подписи Тация не одно здание в центре города не может быть построено. Прошлое пришествие Тация на должность было на заре мэрства Виталия Кличко. Тогда он стал смотрящим за строительством в Киеве в должности помощника нового мэра. И буквально вижил от туда своего бывшего наставника Андрея Вавриша. Из-за интриг между банковой и Крещатиком 36 Тация переместили в столичный гаск (организацию которая даёт разрешения на стройку в Киеве до третьей категории). Но не на долго. Со сменой власти на банковой и сменой смотрящих по Киеву его вернули на должность в родной Департамерт КГГА.

Пока Николай Тищенко и Денис Комарницкий боролись за политическое влияние в столице, Таций тихо делал своего дело. Его задача подмять строительный рынок столицы под новых хозяев - Андрея Ермака и компанию.

Справляется с этой задачей чиновник на отменно. Ни один документ без разрешения сверху не выходит из Департамерта. На откуп Тацию дали возможность разворовать бюджетные деньги.
Угловые дела и информационное пространство тщательно зачищаются новыми хозяевами Тация в обмен на преданность.

Источник

Теги: Таций,Юрий Таций,Украина,Україна,строительная мафия ,мафия,Ермак Андрей , Андрей Ермак,Андрей Ермак Википедия,Ермак,Строительство ,Тищенко Николай-,Тищенко ,Микола Тищенко,Николай Тищенко Википедия,КГГА,Андрей Вавриш,Андрей Ваврыш,Андрей Ваврыш Википедия,Ваврыш,Ваврыш Андрей Валентинович ,Комарницкий,Денис Комарницкий,Комарницкий Денис,Кличко, Виталий Кличко,Виталий Кличко Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео