Днями у Тернополі відбулася друга сесія обласної ради, під час якої було прийнято ряд рішень, важливих для життєдіяльності Тернопільщини.

Днями у Тернополі відбулася друга сесія обласної ради, під час якої було прийнято ряд рішень, важливих для життєдіяльності Тернопільщини.
6003 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Разом із депутатським корпусом ми розглянули ряд важливих питань. Зокрема, затвердили зміни до бюджету, які стосувалися фінансування закладів охорони здоров’я, освіти, комунальних підприємств. Виділили кошти на розроблення проектно-кошторисної документації для добудови злітної смуги тернопільського аеропорту. Це питання є вкрай важливим для Тернопільщини. Вкотре дякую депутатам за підтримку моєї ініціативи щодо відновлення роботи аеропорту в Тернополі», - зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Очільник області додав, що чимало рішень стосувалося підтримки учасників бойових дій. А для проведення аудиту в галузях лісового господарства та надрокористування утворено комунальні підприємства.

«Також ми прийняли низку звернень та програм. Зокрема звернулися до Міністерства енергетики України, Антимонопольного комітету України, Фонду державного майна України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, ПрАТ «Тернопільміськгаз», ПрАТ «Тернопільгаз» щодо надання інформації у сфері розподілу і постачання природного газу. Підтримали звернення, які стосувалися бюджетної децентралізації, користування корисними копалинами місцевого значення, лікування спінальної м’язової атрофії (СМА), внутрішньополітичної ситуації тощо», - додав Михайло Головко.

Голова Тернопільщини  наголосив, що загалом робота сесії була досить продуктивною і всі ключові питання, які вносилися на розгляд, були проголосовані.

Теги: Україна,Украина, Михайло Головко,Головко, очільник Тернопільщини Михайло Головко, Тернопіль,Тернопільщина,Очільник Тернопільщини,Міністерство енергетики України,Антимонопольний комітет України, Фонд державного майна України,АМКУ,СМА,Державна архітектурно-будівельна інспекція України, ПрАТ «Тернопільміськгаз»,Тернопільміськгаз, ПрАТ «Тернопільгаз»,Тернопільгаз,Спінальна м’язова атрофія,Спінальна м’язова атрофія (СМА),голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко,голова Тернопільської обласної ради ,Тернопільська обласна рада
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео