Шановні РНБО та СБУ – а Требушкін хто?, - Ігор Мізрах

Шановні РНБО та СБУ – а Требушкін хто?, - Ігор Мізрах
6057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом в Україні активно загострилась боротьба із проросійськими силами, що на фоні війни із окупантом є надзвичайно правильними діями нашої влади на чолі із Президентом Володимиром Зеленським. Санкції проти Медведчука, Козака, їхніх телеканалів, санкції проти 27 експосадовців включно з Януковичем, санкції проти двох десятків компаній-надрокористувачів, і так далі – явно свідчать, що РНБО та СБУ чітко налаштовані навести лад в державі, особливо це стосується щодо поплічників Путіна та «руского міра».

Та на превеликий жаль, у цій масштабній санкційній війні наші спецслужби і Рада національної безпеки і оборони України чомусь не звертають уваги на важливі «битви», які для нашої країни є стратегічними. Мова йде про тотальну зачистку палких шанувальників «руского міра» і особисто Путіна. Зрозуміло, що санкції проти Медведчука і чиновників часів Януковича дають красиву та навіть потрібну нашому народові картинку з телеекранів, але на цьому шляху СБУ та РНБО упускають із поля зору державних посадовців які у будь-яку мить можуть стати перебіжчиками та за потребами вітатимуть путінські війська на підконтрольних Україні територіях. І це далеко не жарт чи пустослів’я, це реальні факти, які для нашої держави можуть стати фатальними!

Давайте глянемо на карту бойових дій на Донбасі і зразу ж звернемо увагу на відзначене нами місто ПокровськТакож слід зауважити відстань до населених пунктів на лінії вогню: Покровськ – Авдіївка = 71 км; Покровськ – Піски = 52 км. Крім того, Населений пункт Покровськ розміщений у західній частині Донецької області, тому його називають «західними воротами Донбасу». А якщо взяти до уваги  новостворену Покровську міську громаду, то її населені пункти ще ближче до лінії зіткнення з окупантом натисніть «тут»щоб перейти до перегляду карти ОТГ

Також варто підкреслити, що місто Покровськ згідно розпорядження Кабінету міністрів від 2 грудня 2015 р. № 1275-р входить у список населених пунктів, на території яких проводилася антитерористична операція.

Скріншот: сайт zakon.rada.gov.ua

А тепер давайте заслухаємо цікавий аудіо запис, який давно «гуляє» у мережі, і на який чомусь не звертають увагу українські спецслужби:

На даному аудіозаписі можна почути голос, який явно схожий на голос Руслана Валерійовича Требушкіна – чинного Міського голову міста Покровськ (й однойменної ОТГ), Донецької області.

Людана із голосом схожим на Требушкіна відкрито дякує Путіну за анексію Криму, тобто підтримує захоплення українських територій! Це ж посягання на Суверенітет України! – невже це не зрада?!...

Руслан Требушкін зайняв пост міського голови після осінніх виборів 2020 року, до того він з 2015 по 2019 роки також займав цей пост. А у «перериві» навіть встиг побувати Народним депутатом України 9-го скликання - у 2019 році Руслана Требушкіна в 50-му одномандатному виборчому окрузі на Донеччині висувала в парламент партія "Опозиційний блок". 16 грудня 2020 року на засіданні Верховної ради у зв’язку із обранням на пост міського Голови Покровська депутати проголосували за дострокове припинення повноважень Требушкіна як Народного депутата.

За час свого перебування у статусі нардепа, Руслан Требушкін був Членом Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідкиа  це вже надзвичайно важко пояснити толерантними словами…

Руслан Валерійович Требушкін відомий тим, що особисто під час «Революції Гідності» возив «Беркуту» продовольство, а українську владу відкрито називав «хунтою». До того ж міський голова тоді ще Димитрова відкрито із «георгіївською стрічкою» на грудях заявляв, що сеператисти і російські окупанти – це «визволителі», а українські солдати – «фашисти».

Цікаво чи не так?!...Руслан Требушкін: 

- дякував Путіну за анексію Криму

- російського окупанта величав «визволителями» із георгіївською стрічкою на грудях

- українські війська називав фашистами, а українську владу – хунтою

В результаті:

  • став Народним депутатом
  • отримав доступ до державної таємниці увійшовши до складу Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • за свої діяння проти України, прославляння сеператистів і Путіна – НЕ став об’єктом розслідування українських спецслужб
  • вчергове став Міським головою Покровська, що в кількох кілометрах від зони баєвих дій

На фоні останніх новин про загострення війни, чи повномасштабне вторгнення Росії в Україну – Руслан Требушкін і його Покровськ є ідеальною ціллю для окупанта. Адже, його любов до Путіна напевно давно відома й самому Президенту Росії. То чи не назвуть себе Путін із Требушкіним в майбутньому «своїми людьми»? – це питання є доволі непередбачуваним… І хто знає чи не одягне Руслан Требушкін «георгіївську стрічку» у найближчий час?...

У біографії Руслана Требушкіна, крім його перебування у статусі фігуранта гучних антикорупційних розслідувань нас зацікавила ще одна вагома деталь. У багатьох ресурсах, зокрема Вікіпедії  і на сайті Покровської Міської ради зазначено, що він у 2016 році отримав - Медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня!!!

 

ПИТАННЯ: «А ЦЕ ЯК? ЗА ЩО? ЗА ХВАЛУ І ВДЯЧНІСТЬ ПУТІНУ???»… 

В голові не вкладається: людина яка дякувала Путіну за АНЕКСІЮ КРИМУ, яка називала українських воїнів – фашистами, владу – «хунтою» - отримала Медаль за Незалежність України!!! Це просто знущання над Українською державністю та народом!!!

Щодо цієї нагороди, то у 2016 році тодішній Гарант Петро Порошенко ввів Ювілейну медаль «25 років незалежності України»як державну нагороду Президента України. Скоріш за все, Требушкін отримав саме таку нагороду, знову питання: «чому коли на фронті вбивали українських воїнів, нагороду за Незалежність України дали людині, яка підтримала посягання на територіальну цілісність України? Чому?...»

Щодо іншого, то у порівнянні із можливими наслідками його подальшої участі в Російсько-Українській війні на стороні окупанта – слід відзначити, що Требушкін Руслан  Валерійович є фігурантом низки антикорупційних розслідувань.

Скріншот: сайт far.chesno.org

Його деклараціє викликає багато питань від суспільства і ЗМІ:

 

Скріншот: сайт politica.com.ua

Руслан Требушкін в даний час може нести велику загрозу Суверенітету України, адже безнаказаність за «любов» до Путіна може зіграти з нашою країною у «злий жарт». Російський окупант постійно у пошуку слабких місць нашої держави, а Требушкін в 2014 році уже встиг заявити про себе, як прихильника «руского міра»… І зараз цей «вдячний Путіну» керує містом і громадою практично на межі зони баєвих дій!!!

Шановні керівники РНБО і СБУ! -  «А Руслан Требушкін для Вас хто?»… Бо для Путіна він у будь-який момент може стати «СВОЇМ», як і у 2014 році?!...        

- «Можливо слід запитати у Джозефа Байдена – хто такий Требушкін?...»

 

Автор:

Журналіст, громадський діяч,

шеф-редактор журналу «Персона.ТОП»,

член СЖУ, юрист,

МІЗРАХ ІГОР АРКАДІЙОВИЧ

Теги: Украина,Україна, Ігор Мізрах,РНБО , СБУ,Требушкін ,Рада національної безпеки і оборони України,Донбас,Руслан Валерійович Требушкін,Покровськ,анексію Криму,Путін,Покровська Міська рада,Требушкин Руслан,Требушкін Покровськ,нардеп требушкін, Игорь Аркадьевич Мизрах,Анексия Крыма,Крым,Путин,русский мир,Покровск,требушкін руслан валерійович,Володимир Путін,Крим,АР Крим,АР Крым,Требушкин
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео