Украинская семья Шерман использует бренды компаний BVLGARI и Four Seasons Hotels&Resort для отмывания и легализации денег от контрабанды

Украинская семья Шерман использует бренды компаний BVLGARI и Four Seasons Hotels&Resort для отмывания и легализации денег от контрабанды
6455 ПЕРЕГЛЯДІВ

В конце 2020 года Служба безопасности Украины провела обыски на Одесской таможне, в компаниях, а также по месту жительства подозреваемых, которые занимались контрабандой одежды и обуви из Турции и других стран в Украину, не платили налоги и отмывали преступные деньги.

Правоохранители установили, что к преступным схемам причастны Виктор Шерман, Сейяр Куршутов, таможенники и ряд других лиц. Убытки для государства от преступной деятельности составляют десятки миллионов долларов ежегодно.

Как писали известные украинские журналисты Юрий Бурусов и Евгений Плинский, Виктор Шерман позиционирует себя как одесский бизнесмен, руководитель и собственник нескольких компаний. По данным журналистов и правоохранителей, Виктор Шерман в преступной схеме отвечал за сбор и отмывание грязных денег, полученных за контрабанду товаров на Одесской таможни.

Местные СМИ называют Виктора Шермана, специализировавшегося на морских грузовых перевозках и импорте одежды в основном из Китая, одним из партнеров другого известного контрабандиста Вадима Альперина.

Помимо прочего, предприниматель является основателем экспедиторской компании ООО «Триекспо», работающей в Одесском порту. Контабанда товаров шла также через Ильичевский порт. Фирмы Виктора Шермана фигурируют в делах одесской прокуратуры о незаконном использовании имущества Ильичевского морского торгового порта с помощью должностных лиц предприятия, а также контрабанде.

Правоохранители выяснили, что преступные деньги легализовались через ряд фирм, в том числе фирмы, связанные с его женой Дианой Шерман. Среди этих фирм – ООО «Фабрика Туризма» (Одесса), которая принадлежит семье Шерман – Диане и Виктору. Эта туристическая фирма сотрудничает с рядом международных партнеров, в числе которых известные бренды:  Four Seasons Hotels&Resort, BELMONDDIAMONDCLUB и другие.

Также деньги от турецкой контрабанды отмываются и легализуются через продажу ювелирных изделий бренда BVLGARI, поскольку Диане и Виктору Шерманам принадлежат бутики и магазины по продаже этих и других ювелирных украшений в Киеве и других городах. При этом владельцы и менеджеры международной сети BVLGARI явно не знают об этом. Однако часть преступных денег может уходить в международную сеть BVLGARI. Также в схемах используется СПА центр Body Tho’, который также принадлежит и управляется Дианой Шерман.

Журналистам стало известно, украинские правоохранители направят запросы в США и Европу своим коллегам по поводу отмывания средств и выводу их на зарубежные счета и компании.

vlasti.info

Теги: Украина, Україна,Виктор Шерман,BVLGARI ,Вадим Альперин,контрабанда,одесская таможня,Four Seasons Hotels&Resort,Сейяр Куршутов,Шерман,Шерман Виктор ,Альперин,Куршутов,Бурусов ,Плинский,Евгений Плинский,Плинский Евгений,Юрий Бурусов,таможня, Одесская таможня,Одесса,Одеса
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео