Жена зама экс-главного военного прокурора Матиоса купила новый BMW и землю в Конче-Заспе

Жена зама экс-главного военного прокурора Матиоса купила новый BMW и землю в Конче-Заспе
8626 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гражданская жена экс-заместителя главного военного прокурора Анатолия Матиоса Дмитрия Борзых Дарья Полякова купила новый автомобиль BMW, а также земельный участок в элитной Конче-Заспе вскоре после отставки своего сожителя с занимаемой высокой должности.

Об этом сообщают источники в НАБУ.

По словам нашего собеседника, в июле прошлого года Полякова приобрела земельный участок в ж/м "Лесной", в селе Плюты (Конча-Заспа) Обуховского района Киевской области, а в декабре купила довольно редкий на украинских дорогах автомобиль BMW M440IX 2020 года выпуска, стоимостью около двух миллионов гривен. 

Отметим, что согласно декларации, которую подал Борзых перед увольнением, он также пользуется домом и земельным участком в селе Лесники под Киевом. Площадь участка составляет 1,2 тысячи квадратных метров, а дома - почти 400 квадратных метров.

Как рассказывали Bihus.Info, еще в 2016 году аренда дома ежемесячно обходилась в 3,5 тысячи долларов. Хозяйка дома - Елена Пятковская. Человек с таким именем работает учительницей зарубежной литературы в Херсонской области.

Вместе с Борзых там проживает его дочь София и гражданская жена Дарья Полякова. Ранее Полякова работала помощницей нардепов-регионалов Николая Злочевского и Игоря Лысова.

Она задекларировала часы Rolex стоимостью 250 тысяч гривен и автомобиль Mercedes-Benz GLE450 2019 года, который стоит более 2,5 миллиона гривен. Сам Борзых обладает автомобилем Lexus 2009 года за полмиллиона гривен и мопедом стоимостью 10 тысяч гривен.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ ↓↓↓

За 2019 год Дмитрий Борзых заработал около полумиллиона гривен. Он хранит 33 тысячи долларов наличными и почти 40 тысяч гривен на счетах.

Его гражданская жена получила 46 тысяч гривен зарплаты от информагентства "УНН", 18 тысяч гривен выплат и еще 5 миллионов гривен дохода. Она задекларировала 2,3 миллиона гривен наличными и более 1,7 миллиона гривен на счетах.

Полякова пользуется квартирой в Киеве площадью почти 37 квадратных метров, оформленной на ее родственницу. Также она выплатила 1,8 миллиона гривен компании по управлению активами "ЮДП Эссент Менеджмент". По информации "Наших денег", эта фирма принадлежит экс-нардепу от "Партии регионов" Василию Хмельницкому.

vesti.ua

Теги: Анатолий Матиос,Дмитрий Борзых,Дарья Полякова,BMW M440IX 2020,Елена Пятковская,Конча-Заспа,декларация

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео