Ховає награбоване: через кримінальне переслідування Юрій Тацій розпродає «брудне» майно

Ховає награбоване: через кримінальне переслідування Юрій Тацій розпродає «брудне» майно
5927 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій намагається позбутися майна, яке є доказом його незаконного збагачення  внаслідок корупційної діяльності під час перебування на державній посаді.

Одразу після обшуків ДБР, проведених в рамках  справи щодо незаконного будівництва у парку на Жмаченка, чиновник виставив на продаж салон краси в ЖК «Софія», де веде підприємницьку діяльність його дружина, та «недобуд» площею 249,5 квадратів,  в якому мешкає родина.

Відповідно до оголошення, розміщеного на популярній платформі OLX, Тацій прагне отримати 280 тис. доларів за повністю обладнане приміщення перукарні та 350 тисяч – за, начебто, об’єкт незавершеного будівництва.

Слід зазначити, що свій елітний маєток Тацій лише декларує як «недобудову», ухиляючись від сплати податків,  насправді  там бурлить розкішне життя. Приватна охорона, відеоспостереження, обслуговуючий персонал, престижні авто - все вказує на шалені статки господарів.

За інформацією ЗМІ, обидва зазначені об’єкти нерухомості були отримані Тацієм в злочинний спосіб: комерційні приміщення на Софіївській Борщагівці – в якості хабаря за службове зловживання і  видачу МУО з порушенням, а двоповерховий палац – винагорода за активну участь в шахрайській схемі по розкраданню столичної землі  за часів Черновецького.

Наразі проти Юрія Тація відкрито 5 кримінальних проваджень, зокрема щодо зловживання службовим становищем, недостовірного декларування та участі посадовця в афері «Укрбуду».

До того ж, 23 жовтня 2020 року Шевченківський районний суд міста Києва визнав Юрія Тація винуватим у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП.

Теги: Юрій Тацій,Департамент містобудування та архітектури КМДА,КМДА,Таций Юрий,майно,корупція,незаконне збагачення,Юрій Тацій ,Заступник директора Департаменту Юрій Тацій,Корупція Юрій Тацій,Офшори Юрій Тацій,махровий корупціонер Тацій,Володимир Зубик,Сергій Кучер,Зубик,Владимир Зубик Википедия,Владимир Зубик,Таций,Юрий Таций,Заступник директора Департаменту будівництва та архітектури КМДА Юрій Тацій,ДАБІ,Кучера,Сергій Кучера,Сергей Кучера,Інтергал Буд,Денис Комарницький,Комарницький,МУО,ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр-3»,Еф Ай Ем Офіс Центр-3,Департамент містобудування та архітектури ,Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій,Ірина Тацій,Тацій,КМДА ,Департамент будівництва та архітектури КМДА,Державне бюро розслідувань,ДБР,Україна,Укарина,ДАБІ ,Володимир Зубік,Зубік,Інтергал-Буд,Київрада,правоохоронці,КК України,ЖК,Київська міська рада
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео