На этих выходных в Украине переводят стрелки часов на летнее время

На этих выходных в Украине переводят стрелки часов на летнее время
8308 ПЕРЕГЛЯДІВ

В марте в Украине переводят часы с зимнего на летнее время. Стрелки переведут уже в эти выходные - в ночь с 27 на 28 марта. То есть утром воскресенья уже наступит летнее время.

Это делают, чтобы рациональнее использовать световой день. Для сравнения в субботу 27 марта, до перевода часов, в Киеве солнце взойдет в 05:45, а зайдет в 18:22. В понедельник, 29 марта, уже после перевода часов, восход солнца в 06:41, закат в 19:25. То есть появится дополнительный час светового дня вечером, а утром большинство украинцев только начинают просыпаться, когда восходит солнце.

То что восходы и закаты солнца летом не совпадают с рабочими графиками в свое время заметил англичанин Уильям Уиллет, который стал настоящим борцом за перевод часов. По легенде, утром он возвращался в Лондон, когда солнце уже поднялось над горизонтом, но на улицах почти не было людей, а ставни были закрыты, ведь на часах было совсем раннее время.

Зимнее и летнее время во многих странах начали использовать после Второй мировой войны.

Тем не менее в Украине, и в других странах, задумались над тем, чтобы отменить перевод часов дважды в год, поскольку не видят в этом особой выгоды. Кроме того, перевод страны на единое киевское время, по задумке, депутатов, будет способствовать реинтеграции с Донбассом и Крымом и послужит целям нацбезопасности.

На неподконтрольных территориях "ДНР" и "ЛНР" живут по московскому времени. Сейчас оно не совпадает с киевским на час, а после перевода стрелок - в Киеве и Москве будут жить по одному времени.

Чтобы отменить перевод времени уже в марте депутатам не хватило голосов для утверждения соответствующего законопроекта во втором итоговом чтении. Но от этой идеи не отказались.

В комментариях нардепы говорили, что речь идет о том, чтобы Украина осталась на зимнем времени. Тогда закрепится разница с московским временем на час.

А пока с 27 на 28 марта в 04:00 стрелки переведут на час вперед, то есть на часах после 03:59 будет сразу 05:00. Соответственно просыпаться придется на час раньше.

Теги: летнее время,переход на летнее время,перевод стрелок часов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео