Кривава драма: Юрій Тацій до напівсмерті забив молотком колишню

Кривава драма: Юрій Тацій до напівсмерті забив молотком колишню
15401 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник  директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій ледве не вбив екс-дружину - матір своїх двох неповнолітніх дітей.

За словами жінки, чоловіка обурило її звернення до суду щодо стягнення з нього боргу по аліментах, які той не сплачує впродовж 10 років. Розлючений, перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, він увірвався в квартиру колишньої та почавз’ясовувати стосунки - спочатку лайкою, погрозами та кулаками, а потім схопив молоток.

«Він жбурляв у дітей стільцями, називав нікчемними виродками, а потім вигнав їх роздягненими за двері. Я намагалася вирватися з пастки, в якій опинилася, та він дістав молоток і безжально вбивав мене. Все було залите кров’ю» - розповіла Світлана Тацій.

Непритомну,понівечену жінку знайшли сусіди, яких покликали на допомогу діти, вони й викликали швидку. У вкрай важкому стані: з великою крововтратою, струсом мозку та поламаними ребрами, постраждалу госпіталізували до Олександрівської клінічної лікарні міста Києва.

Наразі її стан стабільний,а проти тирана Тація відкрите кримінальне провадження за ст. 121 ККУ – умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що карається позбавленням волі строком від п’яти до восьми років.

Слід зазначити, що Світлана Тацій – перша дружина Юрія Тація, з якою він має двох спільних дітей - чотирнадцятирічного Олександра та дванадцятирічну Катерину. Подружжя розлучилося близько 10 років тому і, як зазначає Світлана, з того часу Тацій жодного разу не згадав про дітей – він ухиляється від сплати аліментів, не вітає зі святами і навіть заблокував їх у месенджерах.

В той же час, ЗМІ майорять заголовками про шалені статки та розкішне життя Юрія Тація та його нової родини.

vse.media

Теги: Юрій Тацій,Заступник директора Департаменту Юрій Тацій,Світлана Тацій,Департамент містобудування та архітектури КМДА,Таций Юрий

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео