У посадовця ДФС виявили незадекларований маєток в елітному котеджному містечку під Києвом

У посадовця ДФС виявили незадекларований маєток в елітному котеджному містечку під Києвом
8106 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олігарх чи держслужбовець? У селі Гатне на Київщині, неподалік від узбережжя Дніпра, з’явився котедж на 250 квадратів. Територія котеджного містечка огороджена високим парканом, оснащена цілодобовим відеоспостереженням, а охороняє спокій мешканців приватна охорона. Як таке собі зміг дозволити простий податківець? Дізнавалася Наталія Дігтяр.

Ціни на нерухомість у цій місцині стартують від 10 мільйонів гривень. Згідно з реєстром, належить маєток такому собі Юрченку Олександру Васильовичу. Проте мешкає у ньому разом зі своєю родиною співробітник ДФС – Герман Андес. Це вдалося зафіксувати знімальній групі.

Проте у декларації Андеса про цей маєток – жодної згадки. Сам пан Герман – людина непублічна, і інформації про нього зовсім мало. Однак аналіз його декларацій все ж дозволяє робити цілком однозначні висновки. І вони – не на користь чиновника.

andes1

Ціни на котеджі стартують від 10 млн грн Фото: СтопКор

У 2012 році, за часів Януковича, Андес обіймав посаду начальника регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Києві.

І ось уже протягом майже десяти років, попри революції та зміну кількох президентів, Герман Едмундович залишається на досить прибуткових посадах. А торік він навіть претендував на місце глави ДФС. Конкурс не пройшов, однак з відомства не вилетів.

Ймовірно, причиною того, що Андес не отримав заповітне крісло, стало те, що навіть за мірками податківців невідповідність його доходів витратам вражає.

«Якщо особа не задекларувала будинок, чи житло у нього в оренді, то НАЗК має провести моніторинг способу життя: яким автомобілем він їздить, де він живе, і безумовно також складати протоколи», – коментує експерт з декларування Ганна Соломатіна.

Статки родини податківця сягають 73 млн грн Фото: СтопКор

Задекларував пан Андес земельні ділянки в Києві загальною площею понад 15 га, столичну нерухомість, коштовні годинники та величезний кредит у понад 73 млн грн під заставу згаданих ділянок. Більшість із цього можна знайти в деклараціях до 2018 року.

Проте вже у 2019-му у фіскала немає ані кредиту, ані ділянок. Відбулась і ротація автопарку податківця: замість одного Ренджровера з’явилось дві інші автівки: Лексус-470 та Тойота Рав-4. Крім цього, родина Андеса зберігає готівкою понад мільйон гривень.

stopcor.org

Теги: ДПС України,ДФС ,Герман Андес,Гатне ,декларація,майно

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео