В Ровно скандальный экс-прокурор, попавшийся на взятке, оформил завещание на судью по своему делу

В Ровно скандальный экс-прокурор, попавшийся на взятке, оформил завещание на судью по своему делу
8434 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Ровно бывший прокурор, которого уже 6 лет судят за взяточничество, Андрей Таргоний оформил завещание на судью Ирину Незнамову, которая ведет его дело.

Об этом говорится в сюжете «ТСН«.

Таргоний оформил на судью все денежные вклады, гоночный велосипед, коллекцию почтовых марок, коллекцию монет и мобильный телефон, которые она получит в случае смерти обвиняемого. Общая сумма завещания оценивается почти в 62 тысячи гривен. На такой шаг Таргоний пошел, чтобы судья стала заинтересованным лицом и не могла дальше вести расследование.

Пресс-секретарь прокуратуры Волынской области Наталья Мурахевич рассказала, что дело сильно затянулось и до сих пор не было даже подготовительного судебного заседания, так как постоянно происходят отводы и Таргоний «перебрал уже почти всех судей в Ровно». В частности, экс-прокурор ходатайствовал об отводе Незнамовой 5 раз.

Чтобы решить сложившуюся ситуацию, судья обратилась в Офис генпрокурора и Высший совет правосудия. Незнамова расценила такой поступок Таргония как вмешательство в деятельность судьи. Юристы назвали его уловку «оригинальной, но однозначно незаконной».

«Это стопроцентное искусственное создание оснований для отвода, которые по идее не должны привести к никакому отводу», – заявил адвокат Роман Масенко.

При этом существует вероятность, что сроки давности дела экс-прокурора закончатся, прежде чем начнутся заседания суда. Обвиняемый может получить еще одну уголовную статью за вмешательство в осуществление правосудия. Сам Таргоний обвинил Незнамову в произволе и заверил, что дело против него сфабриковано.

Экс-прокурор известен по видео, которому уже 7 лет. На нем видно, как его таскал за галстук тогда еще живой лидер «Правого сектора» в Ровенской области Саша Белый.

vlasti.info

Теги: Андрей Таргоний,Ирина Незнамова,судья Ирина Незнамова,Таргоний ,Ровно,новости Ровно

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео