Начальник филиала АМПУ в Черноморске оформил на жену три квартиры и две машины

Начальник филиала АМПУ в Черноморске оформил на жену три квартиры и две машины
7304 ПЕРЕГЛЯДІВ

Начальник филиала АМПУ в Черноморске Максим Широков записал все свое имущество на жену, которая официально зарабатывает 15 тысяч гривен в год.

Согласно декларации за 2020 года Максиму Широкову принадлежит лишь квартира в Одессе, площадь которой составляет 60 кв.м. В свою очередь, его жена Ольга Широкова, владеет двумя квартирами в поселке Таирово площадью 47,9 и 39,6 кв.м, а также квартирой в Кривом Роге площадью 48,3 кв.м. Кроме того, ей принадлежит земельный участок в Новой Долине площадью 835 кв.м, который она приобрела в 2017 году.

С семьей Широковых проживает мать Максима Широкова, Валентина, которой принадлежат земельный участок площадью 549 кв.м и садовый дом площадью 112,1 кв.м в Новой Долине, которые она приобрела также в 2017 году.

Кроме того, Ольга Широкова задекларировала недостроенный дом площадью 76,57 кв.м, гараж площадью 60,58 кв.м, и спортивную площадку площадью 133,24 кв.м в Новой Долине.

Чиновник пользуется двумя автомобилями BMW X5 (2017) и Audi Q5 (2018), стоимостью 1,6 и 1,63 млн гривен соответственно. Оба автомобиля записаны на Ольгу Широкову.
Максим Широков получил 1,07 млн гривен заработной платы в Южном филиале ГП «Администрация морских портов Украины». Кроме того, он получил 3,8 тыс. процентов в АО «ПУМБ», а также подарок в неденежной форме от Профсоюза стоимостью 11,2 тысячи гривен. Кроме того, он задекларировал 107,9 тыс. гривен заработной платы в Черноморском филиале ГП «АМПУ».

Ольга Широкова в 2020 году заработала 15,7 тыс. гривен работая у ФЛП Шумко Инна Леонидовна, который специализируется на розничной торговле одеждой в специализированных магазинах.

Семья Широковых владеют 206,5 тыс. гривен, 5 тыс. долларов сбережений.

Источник

Теги: АМПУ,АМПУ в Черноморске,Черноморск, г. Черноморск,квартира,квартиры,машина,машины,Украина,Україна,АМПУ Максим Широков,АМПУ Широков,Максим Широков,Широков,Ольга Широкова,Широкова,Одеса,Кривой Рог,Одесса,Таирово ,поселок Таирово ,Новая Долина,ГП «Администрация морских портов Украины»,Администрация морских портов Украины,Администрация морских портов ,порт,морской порт,Профсоюз,Черноморский филиал ГП «АМПУ»,ГП «АМПУ»,ФЛП Шумко Инна Леонидовна,ФЛП ,Шумко Инна Леонидовна,Шумко Инна ,Шумко,ПУМБ,АО «ПУМБ»
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео