Афера на 700 млн: Тацій з Комарницьким розкрадають столичний бюджет

Афера на 700 млн: Тацій з Комарницьким розкрадають столичний бюджет
7929 ПЕРЕГЛЯДІВ

ТОВ «Київ термінал», уповноваженою особою якого значиться дружина заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація, відсудило у Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації  та Департаменту економіки та інвестицій КМДА  671 млн грн за фейкові збитки внаслідок примарної реконструкції Харківської площі.

671 млн грн з кишень киян, законослухняних платників податків!

Такі шокуючі втрати – відлуння шахрайських  схем часів Черновецького, які сьогодні отримали своє логічне злочинне завершення через повернення «космічної» банди до влади.

Ще в далекому 2007 «Київ  термінал» уклав угоду на реконструкцію Харківської площі, в яку не вклав жодної копійчини, жодної цеглини чи залізяки – анічого. В 2013 цей договір був скасований, а через 6 років це «анічого», за допомогою ще однієї - наближеної до Тація, аудиторської компанії «Бейкер Тілі Україна консалтинг», перетворилось на сотні мільйонів, і  «Київ термінал» подав позов про стягнення вигаданих збитків, попри відсутність будь-яких реальних господарських операцій та витрат.

Слід зазначити, що Тацій – особа несамостійна,  його дії скеровуються  Денисом Комарницьким – колишнім депутатом Київради і соратником Леоніда Черновецького, якого наразі вважають «наглядачем» за Києвом.

Тож, зрозуміло, чому київська влада «злила» всі суди та фактично визнала багатомільйонний борг перед компанією Тація-Комарницького. В Управлінні правового забезпечення Київради зазначають, що їхнім юристам категорично заборонили сунути свого носа у цю справу і підходити до неї на гарматний постріл, хоча підстав не дати аферистам обікрасти столичну громаду було безліч.

Скріншот: сайт olexsandrdyadyk.livejournal.com

По-перше, інвестиційний договір з фірмою, з якої стирчать вуха  Тація, скасовано через порушення законодавства, підробку підписів, недостовірні відомості.

Оренда землі також скасована обґрунтовано:  через підміну документів та надання завідомо неправдивих відомостей.

Бухгалтерських документів, які підтверджують факт збитків та витрат «Київ термінал», не існує.

Проєкт будівництва транспортної розв'язки не розроблявся і не затверджувався.

Окрім того, не надавався й дозвіл на будівництво або реконструкцію.

Скріншот: сайт stopcor.org

Але що таке закон проти бюджетного дерибану і необмеженого впливу таких зухвалих ненажер як Тацій та його «старший товариш»?!

Наразі активні представники громади Києва мають намір писати відповідні звернення і провести мітинги під стінами Генпрокуратури, НАБУ, МВС та СБУ, аби привернути увагу компетентних органів до масштабного розкрадання бюджету.

Теги: ТОВ Київ термінал,Київ термінал,Юрій Тацій,Департамент містобудування та архітектури КМДА,Денис Комарницький,КМДА,Київрада,Тацій ,Тацій корупція,Бюджет,Таций,Денис Комарницкий,Комарницкий,Комарницкий Денис,Комарницький,Юрий Таций,Украина,Україна,строительная мафия ,мафия,Ермак Андрей , Андрей Ермак,Андрей Ермак Википедия,Ермак,Строительство ,Тищенко Николай-,Тищенко ,Микола Тищенко,Николай Тищенко Википедия,КГГА,Андрей Вавриш,Андрей Ваврыш,Андрей Ваврыш Википедия,Ваврыш,Ваврыш Андрей Валентинович ,Кличко, Виталий Кличко,Виталий Кличко Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео