“Для налоговой Донетчины нет исключений при проверках на рынке подакцизных товаров” — Ирина Долозина

“Для налоговой Донетчины нет исключений при проверках на рынке подакцизных товаров” — Ирина Долозина
10174 ПЕРЕГЛЯДІВ

Налоговики проанализировали деятельность крупной сети супермаркетов на территории Мариуполя, — сообщило Главное управление ГНС в Донецкой области.

С этой целью во время предыдущих фактических проверок поставщиков подакцизных товаров в регионе были исследованы объемы и маршруты доставки алкогольных напитков субъектам хозяйствования в области. Была принята во внимание также информация о деятельности указанных торговых объектов, полученная из многочисленных обращений местных активистов.

Как прокомментировала “ОстроВу” и.о. начальника Главного управления ГНС в Донецкой области Ирина Долозина, результатом масштабной подготовительной работы стало выявление основных мест получения и хранения алкоголя указанной сети и проведение фактических проверок в супермаркетах в разных частях Мариуполя.

По результатам данных проверок установлено осуществление реализации и хранения алкогольных напитков без получения необходимых разрешительных документов и использования труда наемных работников без надлежащего оформления.

Информация о выявленных нарушениях направлена ​​в Главное управление ГФС в Донецкой области, ГУ Национальной полиции Донецкой области и ГУ Гоструда в Донецкой области для принятия соответствующих мер. Проверки на рынке подакцизных товаров продолжаются.

Кроме того, Ирина Долозина напомнила всем жителям Донбасса, что сейчас каждый сознательный покупатель может пожаловаться на нарушителей в сфере торговли подакцизными товарами с помощью эффективного инструмента — мобильного приложения “Legal ZrPlat”.

“Уже больше года в Донецкой области работает это мобильное приложение, которое способствует выявлению фактов нарушений законодательства о труде и противодействует незаконному обороту подакцизной продукции. А недавно оно было дополнено новой вкладкой “Пожаловаться на невыдачу чеков”, что позволит оперативно реагировать на случаи невыдачи фискального чека”, — рассказала Ирина Долозина.

По ее словам, скачать бесплатное мобильное приложение “Legal ZrPlat” можно на телефон средствами Play Market или App Store. Все полученные сообщения рассматриваются с соблюдением требований действующего законодательства и нормативных документов.

Теги: Долозіна Ірина ,ДФС,ГФС,Донецкая область,Налоговая,ГНС,Государственная налоговая служба (ГНС),Долозина Ирина,Долозина Ирина Леонидовна,Ирина Долозина налоговая
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео