Guzema Fine Jewelry відзначив 5 років від дня свого заснування

Guzema Fine Jewelry відзначив 5 років від дня свого заснування
46195 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року відбулося багато важливих подій у моєму приватному і професійному житті. 2 березня я започаткувала благодійний фонд Guzema Foundation, який наразі допомагає Чернігівській обласній дитячій лікарні.

25 березня бренд Guzema Fine Jewelry відзначив 5 років від дня свого заснування, і це перший вагомий ювілей для всієї команди. За цей час бренд випустив 22 колекціі та 10 колаборацій, був не раз нагороджений преміями та номінувався, як кращий український ювелірний бренд. Я дуже пишаюся нашими досягненнями, ціную внесок кожного в нашій команді, захоплююсь майстерністю наших ювелірів, які щодня створюють прикраси за моїми ескізами. Це плідна праця багатьох людей і Guzema Fine Jewelry - це справа мого життя, якій я цілком присвячую себе. І коли до моєї роботи, до праці моєї команди ставляться зневажливо, я не можу на це заплющити очі.

Так, на початку 2021 року компанія «Золотой век» випустила колекцію каблучок, ідентичну моїй першій колекції Classic Collection, яку я створила у 2016 році (на фото показана лише одна каблучка, копій значно більше). По всій Україні розташовані білборди з відомою співачкою в каблучках, які повністю копіюють ті, що я розробила для своєї першої колекції та вчасно отримала патент на промислові зразки. Я, своєю чергою, замовила на сайті каблучку з колекції Trend, щоб подивитися наживо, як це виглядає, але, на превеликий жаль, компанія «Золотой век» вважає зайвим додавати власні елементи дизайну до її нової колекції каблучок.

Всі моделі я розробляю самостійно, потім довго їх тестую на собі, і якщо прикраса знаходить відгук у моєму серці, в реакції оточуючих, я запускаю її у виробництво і отримую патент (свідоцтво) на промисловий зразок, який захищатиме мої вироби. Це досить довгий і творчий шлях однієї прикраси, і коли так відверто зазіхають на мою інтелектуальну власність, я вважаю за необхідне про це розповісти. Для мене неприпустимо думати, що в наш час велика корпорація може так просто використовувати результати роботи іншої людини у своїх комерційних цілях, нехтуючи її правами.

valeriya_guzema

Теги: Guzema Fine Jewelry,благодійний фонд Guzema Foundation,Guzema Foundation,Валерія Гузема

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео