Дело о коррупции на Одесской таможне: Берестенко пытается устранить конкурентов с помощью СМИ

Дело о коррупции на Одесской таможне: Берестенко пытается устранить конкурентов с помощью СМИ
9318 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пару недель назад «">Грошi» выпустили несколько расследований о коррупции на Одесской таможне. Одно из них — про растаможку автомобилей. Интересно, что «экспертом» в сюжете стал Виктор Берестенко.

Он позиционирует себя как гендиректор Ассоциации международных экспедиторов. Берестенко пытается быть активистом и общественником, выступает за все хорошее против всего плохого. Но больше похоже на мочилово конкурентов.

Виктор в миллионный раз наехал на Украинскую ассоциацию транспортной логистики «Южная Пальмира», которая ему как кость в горле. Услугами этой фирмы пользуются многие импортеры автомобилей, а Берестенко со своим ТОВ «Интер Транс Лоджистикс» остается за бортом.

Из-за популярности «Южной Пальмиры» Берестенко не может переиграть правила честного бизнеса, которые установила компания. Это мешает воплотить мечту самых отъявленных борцов с коррупцией: оседлать потоки контрабанды и получить политическое влияние.

Виктор сел, подумал и нашел выход: он ходит по СМИ, набивая себе медийность. Она, как вы знаете, может позволить шантажировать чиновников, бизнесменов и депутатов угрозами уничтожить их репутацию с помощью масс-медиа. Кажется, именно это мы и наблюдаем.

Странно, ведь у Берестенко есть дела поважнее. Его ТОВ «Интер Транс Лоджистикс» стало фигурантом уголовных производств. Их номера в реестре: №42017010000000190 и №42018160000000785.

Одно дело — о схеме дешевой растаможки элитных авто, второе — о контрабанде сигарет под видом туалетной бумаги.

Источник

Теги: коррупция, коррупционеры,Одесса, Одесская область , Одесская таможня,таможня,Виктор Берестенко,Берестенко, Ассоциация международных экспедиторов,ТОВ «Интер Транс Лоджистикс» ,Интер Транс Лоджистикс,Южная Пальмира
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео