Спілка українських підприємців запрошує представників місцевої влади і місцевого бізнесу в регіоні до участі у проєкті «Школа лобізму», який відбудеться 13 і 14 травня в Одесі

Спілка українських підприємців запрошує представників місцевої влади і місцевого бізнесу в регіоні до участі у проєкті «Школа лобізму», який відбудеться 13 і 14 травня в Одесі
43800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спілка українських підприємців запрошує представників місцевої влади і місцевого бізнесу в регіоні до участі у проєкті «Школа лобізму», який відбудеться 13 і 14 травня в Одесі.

Головне завдання, яке ставить перед собою наша бізнес-спільнота в рамках проєкту – допомогти вибудувати ефективну комунікацію між місцевим бізнесом та представниками влади. Спілка українських підприємців (СУП) – це найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Членами Спілки є 800+ різних за розміром компаній з усіх регіонів країни. СУП має досвід та експертизу у налагодженні відносин між владою та бізнесом як на центральному, так і місцевому рівнях, а рішення, які пропонує Спілка, базуються на глибокому дослідженні потреб підприємців та світовому досвіді.

Крім того, СУП має три регіональні представництва (Дніпро, Одеса, Львів), що допомагає розуміти потреби бізнесу на місцях та допомагати вибудовувати співпрацю з місцевою владою. В рамках «Школи лобізму» Спілка проводить навчальні дводенні тренінги окремо для представників влади (місцевих депутатів, очільників економічних департаментів обласних та місцевих рад) та бізнесу у 17 регіонах України. Навчання проходитиме офлайн. Вчасне розуміння потреб та пропозицій підприємців місцевою владою дозволить вивести на новий економічний рівень розвитку сам регіон, а завдяки сприятливому бізнес-клімату в регіоні з’являтимуться нові робочі місця та зростатимуть податкові надходження. Програма одноденного тренінгу для представників органів влади включає розгляд питань: як підвищити підприємницьку активність та залучити бізнес до формування і реалізації економічної стратегії розвитку регіону, як зробити «правила гри» зрозумілими для підприємців та яким є порядок денний від бізнесу у конкретному регіоні.

Програма тренінгу для підприємців включає визначення ключових проблем у взаємодії, інструментів адвокації і формування порядку денного від бізнесу. Учасники проєкту отримають готові інструменти для ефективної комунікації з підприємцями. Для закріплення теоретичних знань будуть представлені успішні українські кейси реалізації законодавчих ініціатив для покращення бізнес-клімату.

Усі учасники тренінгів отримають навчальні методички, сертифікати, робочий зошит та допоміжні електронні/друковані матеріали. Навчальні тренінги заплановані для 17 українських міст (Одеса, Дніпро, Чернігів, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Харків, Суми). Проєкт вже успішно відбувся у Дніпрі, Хмельницькому і Чернігові:

Спікери проєкту: Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП Андрій Єрашов, голова Аналітичного центру СУП Геннадій Радченко, голова Комітету з промисловості та інфраструктури СУП Оксана Олійникова, директор представництва Центру міжнародного приватного  підприємництва (CIPE) 

Тренінг для бізнесу: 13 травня 10:00-14:00

Тренінг для влади: 14 травня 10:00-13:00

Адреса: вул. Леха Качинського (Польська), 10, готель Il Decameron, конференц-зала Bocaccio. 

Кількість учасників – до 30 осіб. Участь у проєкті для представників органів влади безкоштована. Реєстрація: http://bit.ly/3nYciYF 

Вартість участі для представників бізнесу складає 800 грн. Реєстрація: http://bit.ly/3o1z1mO 

Контактною особою зі сторони СУП є Ілона Книшук, ilona.knyshuk@sup.org.ua, 0632549422

Теги: Спілка українських підприємців,СУП,Тренінг для бізнесу,бізнес,Катерина Глазкова,Андрій Єрашов,Геннадій Радченко,Школа лобізму

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео