Чому від риби треба відганяти мух?

Чому від риби треба відганяти мух?
6479 ПЕРЕГЛЯДІВ

Декілька тижнів минуло з того часу, як звільнилося одне з ласих, у прямому сенсі «рибних місць» – крісло Голови Державного агентства рибного господарства України. Колишня очільниця агентства Ганна Шишман вийшла заміж, і на радощах вирішила написати «за власним».

Новина про чергову зміну влади у багатьох українських рибників викликала чи не істеричний сміх – адже керівники рибного агентства міняються що 2-3 роки, а Ганна Федорівна взагалі просиділа в кабінеті 3 місяці. Чому це засмучує виробників риби? Відповідь банальна: будь-які робочі процеси, проекти, заяви, скарги і т.д. зі зміною влади губляться у довгих коридорах агентства і повертають бідних рибоводів, яким доводиться співпрацювати з державним органом, на перше коло пекла. Саме тому у багатьох шукачів правди, підтримки чи захисту від держави «віз і нині там».

Але це не найгірша проблема. Людина звикає до всього, і бюрократія тут не виключення. Набагато гіршою бідою в агентстві стала корупція. А причина цьому, як і усюди – кадри. Саме кадрові призначення на деякі ключові посади у головній рибній структурі викликають не те що здивування, а подекуди просто шок.

От і тепер, після звільнення крісла Голови ДАРГу, на вакантне місце подаються аж 22 людини. Багато з них працювали у рибній галузі раніше, але от біда – більшість були рибінспекторами. Якщо дивитись на речі реально, то це майже те саме, що взяти на посаду Голови МВС даїшника, якого як би модно не переодягали і не садили у нові блискучі «Дастери» – результат не змінний. Брали, беруть і будуть брати.

Але на відміну від МВС, у рибному патрулі є аж занадто відомі особистості. Сумно відомі, на жаль. Один з таких – очільник Київського рибного партуля Володимир Мухін. За іронією долі виходець з МВС, звідки його «попросило» звільнитись керівництво. Без права переатестації. На просторах інтернету є багато статей про діяльність цього талановитого рибного менеджера та вічного «борця» з браконьєрами, а на березі будь-якого водосховища чи річки Київської області ви можете почути від рибалок ще більше історій. Переважно у грубій формі з нецензурною лайкою.

Трохи про Мухіна з відкритих джерел ↓

Скріншот: сайт kievvlast.com.ua

Скріншот: сайт politica.com.ua

Сьогодні ж саме Володимир Мухін, один з 22 претендентів, мітить у крісло Голови Держрибагентства. Людина, на якій, як кажуть, нема де печатки ставити, планує розширити кордони свого впливу з Київської області на всю Україну. Чим це загрожує рибній галузі? Ну уявіть, для прикладу, що з Ростова повернувся «легітимний» і знову став керувати нашою країною. Уявили?

Питання щодо цієї ситуації виникає лише одне. До комісії з відбору держслужбовців: Невже так важко хоча б мінімально фільтрувати кандидатів, що подають свої заяви? Бо так і справді до повернення «легітимного» можна догратись.

Антон Яременко, директор ПП "Ікорний дім Бестер"

www.bester.ua

Теги: Антон Яременко,Володимир Мухін,Дастер,Державне агентство рибного господарства України,Ганна Шишман,ДАРГ,Ікорний Дім,BESTER,риба,Держрибагентство,Ікорний дім Бестер,Яременко,Владимир Мухин,Мухин,Мухін, головний рибінспектор Київщини Володимир Мухін, рибінспектор Володимир Мухін,Україна,Украина,Голова Держрибагентства
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео