Гурт "The Exit" випускає альбом з перевірених часом пісень, які свого часу не потрапили до альбомів українських зірок!

Гурт "The Exit" випускає альбом з перевірених часом пісень, які свого часу не потрапили до альбомів українських зірок!
42031 ПЕРЕГЛЯДІВ

"И о тебе я напишу красивый роман",- підспівувала я групі "Не ангели" з десяток років тому. І хто ж знав, що сьогодні писатиму про одного з авторів тієї пісні...

Чи важко починати?

Завжди!

Якщо ти не зупиняєшся, знаєш чого хочеш, зібрав чудову команду і впевнено йдеш до мети - то результат не заставить себе довго чекати.

Але сьогодні ці слова про іншу, але не менш душевну компанію - групу "The Exit" (вихід з зони комфорту, чи з площини звичної нам музики, вихід за рамки, на новий рівень думок та бажань - так говорять музиканти)

Їх троє. І кожен має свою історію

Юрій Остапенко - вже відомий аранжувальник та композитор (саме він один з авторів пісні "Роман", його пісні виконували Ірина Білик, "Табула Раса", Ані Лорак).

В Юрія цікавий псевдонім "Обморок" (колись візьму інтерв'ю і спитаю чому саме такий)

Вал Колаковський - вокаліст групи, учасник вокальних шоу "Голос країни" та "Х-фактор" Його голос з хрипотцою, що зачіпає саме душу. Він також пише слова та музику, а ще володіє унікальним драйвом та емоційністю

Барабанщик Антон Табачний

Саме він створює в групі той ритм, який попадає просто в серце. За ударними він отримує найбільше задоволення та забуває про все на світі.

Всі ці роки Юра збирав пісні, які віддати чи продати комусь "рука не піднімалася".

Саме ці пісні він разом з Валом і Антоном вирішив презентувати у першому альбомі гурту.

"Наша місія в створенні таких пісень, які б проникали глибоко в серце та живили його, які б додавали крила та торкали душу. Музику, яка б допомагала зняти маски, які ми щодня одягаємо на обличчя та знайти вихід"(І тут не про пандемію, хоча і про неї теж: світ давно захворів на те, щоб грати чужі ролі в житті, одягати маски та ховатися за ними)

21 квітня у хлопців вихід нового альбому. Дві пісні вже представлені слухачам "Волна" і "Я такий як є"

Хочу побажати цим хлопцям успіху і впевненна, що у них все вийде, тому що талант і наполеглива праця завжди перемагають!

Соц.мережі та сайт гурту "TheExit":

instagram.com

facebook.com

the-ex-it.com

Автор статті: блогер, smm-менеджер Анастасія Яковенко

Теги: Гурт The Exit,The Exit,Юрій Остапенко,Вал Колаковський,Антон Табачний,Анастасія Яковенко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео