Невловимий Матіос: розшукує ДБР, а він спокійно ходить на ефіри телеканалів – що про це думає народ?

Невловимий Матіос: розшукує ДБР, а він спокійно ходить на ефіри телеканалів – що про це думає народ?
9520 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 7 квітня на сторінках численних українських медіа прогриміла новина про те, що колишнього Головного військового прокурора Анатолія Матіоса розшукує  Державне бюро розслідувань(ДБР). ЗМІ, серед яких АнтикорVesti.uaDepo.ua,  dsnews.uaПовінь та багато інших також виклали файл, який підтверджує, що :  до екс-Головного військового  прокурора Матіоса вжиті заходи щодо встановлення його місцезнаходження.    

 

Зазначимо, що наше видання також поширило дану новину. Згодом, після публікації, а також поширення у соціальних мережах народ вибухнув коментарями щодо цього розшуку Анатолія Матіоса. Ми зібрали декілька дописів людей(публікуємо нижче скріни), можливо саме думка народу наштовхне правоохоронні органи діяти активніше.

 

Як бачимо, один дописувач вказує де саме можна знайти Анатолія Матіоса – в містечку Глеваха, Фастівського району, Київської області. То можливо тепер службовцям ДБР нескладно буде встановити його місцезнаходження?  

До речі, варто ще відзначити, що Анатолій Матіос після повідомлень про його розшук спокійно продовжив відвідувати студії проросійських каналів. Так буквально 2 дні після публікацій ЗМІ він був активним учасником ефіру каналу «ЗІК», де розповідав, що "«Президент поїхав у Катар продавати нашу землю».

Після відвідувань «ЗІК-у» Матіос 12 квітня побував вже "на телеканалі «НАШ», де малював із себе експерта у воєнній справі та розповідав про війну із Росією.  

Що ж цікаво: а чи все ж добереться ДБР до невловимого Анатолія Матіоса?

Як ми всі розуміємо, то це не так складно, потрібно просто поїхати у Глеваху або відвідати ефіри «ЗІК», «НАШ», «112»… Та тут важливим залишається питання: «а чи хочуть правоохоронці насправді з ним бачитись???»   

Теги: Акрополь,ПП Акрополь,гастроном Акрополь, Анатолий Матиос, ГБР,адвокаты из гастронома,Матиос,Анатолій Матіос,Военная прокуратура,Государственное бюро расследований,Украина,Україна,ГПУ, Генпрокурор ,Генпрокуратура,Генпрокуратура Украины,Генпрокуратура України,ГБР,Госбюро расследований,Госбюро, ГПУ Анатолий Матиос,Военный прокурор,Главный военный прокурор ,Военный прокурор Матиос,Военный прокурор Анатолий Матиос ,Луцк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео