Вже скоро: «спецоперація» - врятувати Вовка, або - як вчергове завдати удару по Зеленському та Ситнику

Вже скоро: «спецоперація» - врятувати Вовка, або - як вчергове завдати удару по Зеленському та Ситнику
42170 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 6 квітня в Україні прогримів колосальний скандал пов'язаний із керівником Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Детективи Національного антикорупційного бюро викрили на отриманні хабаря у 100 тисяч доларів двох адвокатів, які обіцяли вирішити питання в судовому позові через вищезгаданого голову ОАСК.

Одним із адвокатів виявився Юрій Зонтов - брат судді Павла Вовка. Також Зонтов є співробітником Служби зовнішньої розвідки та на час досудового розслідування уже відсторонений від посади. «Напарником» по хабарю, який також був затриманий, виявився ще один адвокат - Юрій Донець. Останнього, 9 квітня суд арештував з можливістю внесення застави 2,95 мільйона гривень, яку цього ж дня було «погашено» у повному обсязі. А щодо самого Зонтова, то його суд відправив під варту до 4 червня з альтернативою застави – 35 млн 185 тисяч гривень.

Згодом, 12 квітня Вищий антикорупційний суд арештував майно брата голови ОАСК. Суд за клопотанням детектива Національного антикорупційного бюро наклав арешт на автомобіль Infiniti QX70, земельну ділянку в Гатному Київської області та недобудований на ній житловий будинок, дві квартири, групу приміщень та нежитлові приміщення на Печерську.

На цьому історія з ОАСК і Павлом Вовком не закінчилась. 13 квітня на сайті Глави держави з’явилась інформація: Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва». Гарант пропонує Верховній Раді ліквідувати скандальний Окружний адмінсуд Києва та утворити Київський міський окружний адміністративний суд. Про це йдеться у законопроєкті №5369.

На перший погляд, все йде правильним шляхом: перше - НАБУ «взяли на гарячому» Зонтова і він, можливо разом із братом-суддею будуть покарані, друге - ОАСК ліквідують. Та чи вдасться це все втілити у реальність?

І з цих двох пунктів – ліквідація ОАСК є більш реальною. Але тут зразу ж виникає питання: «брата Вовка фактично взяли із доказовою базою – то хіба тепер він може уникнути покарання???»…

Відповідь – «так, може уникнути покарання»…

Справа в тому, що цими днями у вищих політичних та правоохоронних колах почала ширитись доволі цікава інформація про підготовлення до так-званої спец-операції по спасінню судді Павла Вовка і його брата Юрія Зонтова.

Так, вже у найближчі дні затримання Зонтова мають перетворити у формат, де він ніякого хабаря не брав, а все це була «запланована» спецоперація правоохоронців. (хто із служителів закону виступить його спасителями точно ще не відомо – ідуть торги, в наявності лише фабула дій). Щодо НАБУ – то цю структуру вчергове намагатимуться «залишити в дураках», а всі дії працівників планують виставити – «як зрив масштабної спецоперації на чолі із братом Вовка Юрієм Зонтовим. Простими словами: із Зонтова-хабарника – мають зробити героя.

Дехто, звісно, подумає, що ця інформація – абсурдна. Та не потрібно робити поспішних висновків, найперше зауважимо – що в нашій державі і не такі схеми з відбілювання корупціонерів втілювали у життя. Крім цього такий формат «Зонтов-герой-викривач» все ж може бути втіленим у реальність, адже це вигідно зацікавленим особам, та про це далі…

Зараз же зазначимо, що в українських ЗМІ, зокрема у телеграм-каналах уже заливається інформація у форматі: «факт принадлежности денег Вовку или его брату НАБУ доказать не может»,  «денег должно быть больше, чем заявило НАБУ - после обыска «испарились» примерно 500 тысяч долларов. По поводу этого, несомненно, будут поданы соответствующие заявления не только в НАБУ, но и во все конкурирующие»…

Тобто війна по спасінню Вовка і його брата уже розпочалась, схема стандартна – «завдавати ударів по НАБУ всіма методами». Наразі йде розкачування ситуації і пошук найкращого варіанту як відбілити Голову ОАСК.

 Вищеописані дані щодо так-званої «спецоперації» в якій із Зонтова намагатимуться зліпити «героя» - є найкращим варіантом. А все тому, що у такому форматі зацікавленим особам серед яких і сам голова ОАСК Павло Вовк – вдасться завдати ударів по декількох цілях зразу. Найперше – це черговий удар по Артему Ситнику і НАБУ, які вже давно «стоять поперек горла» ОАСК-у. Друге, і не менш важливе – якщо Зонтова вдасться «відмазати» за таким кейсом, то ініційований Володимиром Зеленським Законопроект по ліквідації ОАСК – навряд чи набере потрібну кількість голосів.

Висновок простий: скоріш за все у найближчий час буде спроба втілити у життя так-звану спецоперацію, в якій Юрія Зонтова представлятимуть як не хабарника, а як – героя який був ланкою якогось таємного провадження, і яке «зірвало» НАБУ.

Що ж:  чекаємо… спостерігаємо… повідомляємо…

Теги: Юрій Зонтов,ОАСК,судья Вовк,Павел Вовк,НАБУ,Павло Вовк,Павло Вовк хабар,Вовк хабар,Окружний адмінсуд Києва,Голова ОАСК,Зонтов Юрий,Зонтов взятка,Зонтов хабар

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео