Європейська новинка 2021 на стоматологічному ринку України

Європейська новинка 2021 на стоматологічному ринку України
41303 ПЕРЕГЛЯДІВ

З розвитком стоматології на стоматологічному ринку з’являється все більше і більше різних матеріалі та інструментів. Зазвичай всі звикли вже до перевірених матеріалів і не мають бажання, щось пробувати нове. Проте мало хто задумується над тим, що новинка може бути не гірша, а навіть краща. І не тільки по якості, роботі, а і ціна може бути нижчою.

У 2021 році на стоматологічний ринок України зайшла європейська новинка. Норвезька компанія F&A Medical займається виробництвом витратних матеріалів для стоматологічного сектору. Підприємство в Норвегії виробляє матеріали з використанням інноваційних технологій і останніх розробок стоматологічної сфери. Серед широкого асортименту матеріалів компанії F&A Medical найпопулярнішими є це композити, лайнери й фарби. 

На сьогодні поширеною проблемою в практиці стоматолога є вибір реставраційного матеріалу. Серед великого вибору продукції іноді важко знайти необхідний універсальний матеріал, який буде давати чудові показники в різних типах реставрації. Далеко не завжди навіть ті матеріали, які не один рік у продажу можуть задовольнити вибагливого професіонала. На допомогу в цьому приходять новачки, які стають чудовою альтернативою. Таким універсальним новим засобом є MerFill NANO LC.

Цей реставраційний матеріал містить у собі результат передової розробки. Складовою частиною є мономери та олігомери. А завдяки високій концентрації та збалансованому розподілу різних смол, наповнювача, пігментів, MerFill NANO LC має високі показники щодо пластичності, а також надає результату винятковий ефект “маскування хамелеону” завдяки відображенню, переломленню та дисперсії світла на ньому. Наногібридний наповнювач тримодального типу складається з неагломерованого рентгеноконтрастного скла, оксиду кремнію та кластеру. Він стійкий, але, в ту саму чергу не клейкий, піддатливий до трансформації, що значно полегшує процес використання матеріалу, це особливо помітно при виконанні масштабних реставраційних робіт. Якщо порівняти ADA та ISO стандарти для композитних реставрацій, продукція F&A Medical значно перевищує необхідні показники. Матеріал має три групи відтінків: напівпрозорі, універсальні відтінки дентину, та непрозорі відтінки. Всі відтінки мають ефект флюоресценції максимально схожий до звичайних зубів. Полірування легке та високоякісне. 

Також хорошою новинкою компанії F&A Medical є MerFill Micro - це універсальний мікрогібридний реставраційний композит, особливістю якого виступає BIMODAL. Композит поєднує в собі високий рівень полірування і високу естетику. Має 4 групи відтінків: прозорі, емалеві, дентинні та непрозорі. Має високу естетику і полірування. Серед матеріалів представлених вже на ринку MerFill Micro є аналогом Gradia Direct, Estelite Sigma Quick.

Стосовно матеріалів які використовуються для бокової групи зубів широкого застосування набули матеріали, які містять в собі фтор. Серед асортименту компанії  F&A Medical це Merfill Bulk - це світлотвердіючий, рентгеноконтрасний, фторовмісний композит. Він призначений для пломбування в ротовій порожнині першого і другого класу і відрізняється високим рівнем прозорості і низькою усадкою в ході полімеризації. Це дозволяє застосовувати матеріал шаром до 5 мм. Також композит відрізняється м’якою консистенцією, що дозволяє професіоналу комфортно моделювати і адаптувати його в ротовій порожнині, заповнюючи усі нерівності. Застосовують MerFill Bulk при відновленні культі зубу в сендвіч техніці, в якості заміщуючого дентину при базовому шарі матеріалу в процесі реставрації першого і другого класів.

Компанія F&A Medical також розробила композитні фарби, які необхідні для повноцінної реставрації. Унікальна консистенція дозволяє проводити практично всі необхідні маніпуляції з матеріалом під час реставрації. Фарби легко покривають необхідні поверхні, це завдяки пошаровому нанесенню за допомогою спеціалізованної насадки або кисті. Фарби легко піддаються фотополімеризації. Завдяки універсальності, фарби використовують під час прямих, та непрямих реставрацій індивідуального характеру. Також можна застосовувати у якості маскуючого агенту для зубів, в яких помітно змінені кольори тканин. Звісно, при високій кваліфікації лікаря, їх можна застосовувати у багатьох інших напрямках реставраційних робіт. Фарби MerFill Paint мають такі відтінки: коричневий (FCP Brown), помаранчевий (FCP Ochre), білий (FCP White), сіро-блакитний (FCP Grey), чорний (FCP Black). Не дивлячись на новизну продукції та аналоги, MerFill Paint вже має високу оцінку серед стоматологів, які займаються реставраційними роботами. Вони гідно оцінили якість матеріалу, його виняткові особливості, та новаторський підхід у виробництві та розробці  F&A Medical.

Жодна стоматологічна реставрація не проходить без підготовки необхідної основи для робіт. Одним з ключових моментів в цьому процесі є забезпечення робочої поверхні якісною базою. В цій якості використовують так звані лайнери. Це особливий прокладочний засіб, який повинен мати високі адгезивні показники щодо дентину та біосумісності. Найновішим та самим передовим у розробці є MerFill LINE за виробництвом норвезької компанії F&A Medical. Це надсучасний однокомпонентний лайнер, рентгеноконтрастного типу. Він відрізняється від своїх аналогів вищими показниками якості. Однією з особливостей, які характерні для цього лайнеру, є довгочасний процес виділення фтору. Адже до складу виробники включили комплекс фторидів, гідроокис кальцію та гідроксиапатит. 

Ну і звичайно як же обійтися без адгезива. Норвезька компанія F&A Medical представляє свій універсальний, однокомпонентний бонд MerFill BOND, який забезпечує якісну адгезію з емаллю, дентином, будь-якими композитами, керамікою та металами. Особливою відмінністю MerFill BOND є відсутність ацетону та інших компонентів, які можуть подразнювати пульпу. Простота експлуатації продукту дозволяє використовувати його на початкових рівнях професійної діяльності. Також цьому сприяють високі адгезивні властивості та багатогранна сумісність з матеріалами, які використовують при реставрації.

І хоча дана продукція не так давно на стоматологічному ринку України, але вже завоювалабагато схвальних відгуків у практикуючих стоматологів. Щоб особисто переконатися у норвезькій якості виробництва, завітайте до сайту dental-group.com.ua, що належить українському постачальнику стоматологічних матеріалів за низькими цінами Dental Group.

Теги: Dental Group,компанія F&A Medical,MerFill ,стоматологія

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео