Марчук Максим Эдуардович – биография, досье

Марчук Максим Эдуардович – биография, досье
6244 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Марчук Максим Эдуардович - успешный бизнесмен, основатель и основной акционер группы "BRUA".  Группа "BRUA", основанная в 2017 году, является одной из крупнейших и наиболее динамично развивающихся финансово-промышленных групп Украины. Компании Группы присутствуют практически во всех сегментах финансового сектора Украины. При этом интересы Группы распространяются на все перспективные направления ведения бизнеса в этом секторе экономики, в число которых входят банковская деятельность, страхование рисков и жизни, финансовое посредничество, предоставление коллекторских услуг (услуг по возврату долгов), лизинг, проведение операций на фондовом рынке, управление активами и другие перспективные направления.

В настоящее время из числа компаний Группы, осуществляющих свою деятельность в финансовом секторе, следует отметить:

-          ООО ФК "Артемида" 

-          Группа "Блэк Рок Украина"

-          «Международная страховая компания» (сокращенное название - ОДО «МСК»)

-          ТОВ «ВОЛЬТЕР КАПІТАЛ»

-          LLC MARCHUK AND PARTNERS

Марчук Максим Эдуардович : Член Наблюдательного Совета - Общество с дополнительной ответственностью «Международная страховая компания» (сокращенное название - ОАО «МСК»). «Международная страховая компания» предлагает своим клиентам универсальный портфель услуг, который предусматривает комплексные программы защиты интересов бизнеса и широкий спектр страховых услуг.  Компания» имеет 22 лицензии, из них 10 с обязательным видам страхования и 12 из добровольных видов страхования.

Максим Марчук - в украинском бизнесе уже более 10 лет, а самое главное он имеет многолетний успешный опыт управления в банковской и финансовой сферах, антикризисного и инвестиционного менеджмента на украинском рынке.

Кроме того, Максим Марчук имеет научную степень и участвовал в создании проекта телемедицины в Украине.

2011-2013 гг.  - Максим Эдуардович Марчук получил образование в Одесской национальной академии связи им. А.С. Попова Украины по квалификации специалиста по телекоммуникациям и телемедицины. Получил MBA в области Финансы и кредиты, получил научную степень Кандидат технических наук.

Максим Марчук принимает активное участие в решении проблемы которыми окутано на сегодняшний день многострадальное украинское предприятие «Мотор Сич».

 

 

Теги: LLC MARCHUK AND PARTNERS Максим Марчук, ФК Артемида Максим Марчук, Марчук Максим Группа Блэк Рок Украина, Максим Едуардович Марчук, Максим Марчук, Мотор Січ, група "BRUA" Максим Марчук, ТДВ «Міжнародна страхова компанія» Максим Марчук, Товариство з додатковою відповідальністю «Міжнародна страхова компанія», Марчук Максим Едуардович Член Наглядової Ради, Black Rock Ukrainian Group Максим Марчук, Максим Марчук біографія, Максим Марчук досьє, Максим Марчук ДБР, Засновник і основний акціонер Максим Марчук, Максим Марчук бізнес, ЗАСНОВНИК МАРЧУК МАКСИМ ЕДУАРДОВИЧ, Максим Марчук компромат, Максим Марчук зв’язки, Максим Марчук фото, МАРЧУК МАКСИМ ЕДУАРДОВИЧ ДБР, Максим Эдуардович Марчук, Мотор Сич, группа "BRUA" Максим Марчук, ЗАО «Международная страховая компания» Максим Марчук, Общество с дополнительной ответственностью «Международная страховая компания», Марчук Максим Эдуардович Член Наблюдательного Совета, Максим Марчук биография, Максим Марчук досье, Максим Марчук ГБР, основатель и основной акционер Максим Марчук, Максим Марчук бизнес, создатель Марчук МАКСИМ ЭДУАРДОВИЧ, Максим Марчук связи, Марчук МАКСИМ ЭДУАРДОВИЧ ГБР, LLC MARCHUK AND PARTNERS Максим Марчук,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео