Максим Марчук – успішний бізнесмен, засновник та основний акціонер групи "BRUA" приймає активну участь у вирішенні проблеми «МОТОР СІЧ-і»

Максим Марчук – успішний бізнесмен, засновник та основний акціонер групи "BRUA" приймає активну участь у вирішенні проблеми «МОТОР СІЧ-і»
9097 ПЕРЕГЛЯДІВ

У наш час в Україні важко знайти дійсно талановитих і прогресивних бізнесменів, а головне тих, що добились високих самостійних та корпоративних успіхів. Звісно, таку ситуацію можна пояснити багатьма чинниками, серед яких: не надто сприятливий бізнес-клімат в державі; малосприятливі умови кредитування; корупція; обмеженість робочих місць у хороших компаніях, і т. д. Та все ж находяться особистості, які ці всі чинники переборюють і займають високу нішу як в українському, так і міжнародному бізнес-просторі. Серед таких, сильних, прогресивних людей явно можна виділити Максима Марчука.   

Марчук Максим Едуардович засновник та основний акціонер фінансово-промислової групи "BRUA"також він являється членом Наглядової ради Товариства з додатковою відповідальністю «Міжнародна страхова компанія» (скорочена назва – ТДВ «МСК»).

ТДВ «Міжнародна страхова компанія», членом Наглядової ради якої є Максим Марчук це  - компанія, що динамічно розвивається, і яка враховує всі кращі тенденції бізнесу та управління. ТДВ демонструє стійке зростання страхових платежів, що дозволяє їй посилювати свої позиції на страховому ринку України.

Щодо Black Rock Ukrainian Group("BRUA"), то це одна з найбільш стрімко розвиваючих фінансово-промислових груп України. Запорукою успішного розвитку Групи Максима Едуардовича Марчука є постійне удосконалення діяльності компанії, її прихильність передовим технологіям і методам управління, а також залучення високопрофесійних фахівців та консультантів, які мають великий досвід роботи і глибокими знаннями. Але найголовніше надбання Групи - це згуртована команда однодумців, об'єднаних корпоративними цінностями компанії і націлена на лідерство.

Скріншот: сайт brua.com.ua

Максим Марчук - в українському бізнесі вже більше 10 років, А найголовніше він має багаторічний успішний досвід управління в банківській та фінансовій сферах, антикризового та інвестиційного менеджменту на українському ринку. Крім того, Максим Марчук має науковий ступінь і брав участь у створенні проекту телемедицини в Україні.

Максим Едуардович Марчук здобув освіту в Одеській національній академії зв'язку ім. А.С. Попова України за кваліфікацією фахівця з телекомунікацій і телемедицини -  2011-2013 рр.  Отримав MBA в області Фінанси і кредити, отримав науковий ступінь Кандидат технічних наук.

Також варто відзначити, що Максим Марчук приймає активну участь у вирішенні проблеми якими огорнуте на сьогоднішній день багатостраждальне українське підприємство «Мотор Січ». Саме він зміг домогтись включення інтересів України та самого підприємства в процес розблокування інвестиційної угоди та створення запобіжників, які унеможливлюють знищення багатотисячного підприємства, яке насправді має стратегічне значення для України, хоч і було виключене із даного переліку офіційно. Максим Марчук запропонував кілька суттєвих кроків, щоб розблокувати інвестиційну угоду, розробити запобіжники від знищення українського передового авіаційного підприємства та відновити роботу заводу.

Скріншот: сайт unt.ua

Теги: Максим Марчук,Марчук Максим Едуардович,Максим Едуардович Марчук, Максим Марчук, Мотор Січ, група "BRUA" Максим Марчук, ТДВ «Міжнародна страхова компанія» Максим Марчук, Товариство з додатковою відповідальністю «Міжнародна страхова компанія», Марчук Максим Едуардович Член Наглядової Ради, Black Rock Ukrainian Group Максим Марчук, Максим Марчук біографія, Максим Марчук досьє, Максим Марчук ДБР, Засновник і основний акціонер Максим Марчук, Максим Марчук бізнес, ЗАСНОВНИК МАРЧУК МАКСИМ ЕДУАРДОВИЧ, Максим Марчук компромат, Максим Марчук зв’язки, Максим Марчук фото, МАРЧУК МАКСИМ ЕДУАРДОВИЧ ДБР, Максим Эдуардович Марчук, Мотор Сич, группа "BRUA" Максим Марчук, ЗАО «Международная страховая компания» Максим Марчук, Общество с дополнительной ответственностью «Международная страховая компания», Марчук Максим Эдуардович Член Наблюдательного Совета, Максим Марчук биография, Максим Марчук досье, Максим Марчук ГБР, основатель и основной акционер Максим Марчук, Максим Марчук бизнес, создатель Марчук МАКСИМ ЭДУАРДОВИЧ, Максим Марчук связи, Марчук МАКСИМ ЭДУАРДОВИЧ ГБР,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео