Лицемірна набожність або коли Петро Філюк покається перед Господом

Лицемірна набожність або коли Петро Філюк покається перед Господом
8301 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Я просив нічого поки не заносити в мій новий кабінет. Ця Біблія буде першим, що я покладу на свій стіл» - 1 листопада 2019 року ці слова Петра Філюка були одними з перших на посаді судді Конституційного Суду. Він дякував Богу, приймав у подарунок оберіг у вигляді образу Святого Миколая та запросив на свято в честь свого призначення священнослужителя. Здавалося, що цей поважний з вигляду чоловік - дуже совісна, набожна, а відтак повна високих чеснот людина. Однак, як з’ясувалося - це лише завіса за якою прихована лукава та криводушна особа, для якої біблійні істини не вартують нічого.

Згідно зі свіжою декларацією цей «раб Божий» задекларував більше 3.3 мільйонів зарплатні, себто приблизно 275 тисяч щомісяця, додамо до цього 123 тисячі гривень боргу  з пенсійних а у вланості Філюка чималі статки - земельні ділянки на 0,58 га, 0,1494 га, 0,25 га, 1,1143 га, 0,3857 га у селі Тарасове посеред елітних поселень, що під Луцьком, 0,08 га - у Шацьку, десятки тисяч долларів та гривень готівкою та майже 200 тисяч гривень на банківському рахунку. У спільній власності з дружиною та сином має суддя квартиру в Луцьку на 60,9 кв. м.  Також має право користування на будинок батька у Тарасовому площею 252,50 кв. м, землею на 0,32 га, престижною іномаркою  Toyota Land Cruiser.

Не дуже скромно, чи не так? Але найцікавіше те, що навіть цей список може бути не повним, адже Петро Тодосьович був одним із тих ницих та підлих суддів КСУ, які проголосували за скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

За джерелами ЗМІ Філюк має стосунок до одіозного Ігоря Палиці, який є близькою людиною одного з найкровожерливіших олігархів України - Ігоря Коломойського. П’ять років поспіль сам Філюк не вказував у власній декларації 644 тисячі гривен, 20 тисяч доларів та бізнес дружини. Відбувалось це з 2015 по 2019 роки, коли він головував Апеляційним судом Волинської області.  У той період суддя заявив, що не проживає з дружиною більше десяти років, хоча офіційно не розлучений, а значить - за таких обставин не знати, що дружина володіє бізнесом понад 20 років - просто не міг. Бізнес Олени Філюк - приватне підприємство “Акрополь”, засноване 1997 року, яке знаходиться у тому ж таки селі Тарасове, де Петро Тодосьович має чимало земельних ділянок, вид діяльності - торгівля. А з 2019-го року права на “Акрополь” ще й розділено навпіл із сином Філюка - Петром. Найцікавіше те, що фірма, згідно фінансової звітності, довгий час збиткова, а весь прибуток, який отримує дружина судді - невелика заробітна платня за директорську посаду. А вже у листопаді 2019 Петро Філюк склав присягу до Конституційного суду й раптом згадав і про готівку і про банківський рахунок і про бізнес дружини. 

Окремої уваги заслуговє історія з отриманням Філюком та його сином у Боголюбській сільській раді кількох ділянок земель у селі Тарасове, яке ще називають “царським селом” через скупчення великої кількості маєтків багатих та впливових волинян - бізнесменів, чиновників, правоохоронців. Земля у “царському селі” за волинськими мірками дуже коштовна, хоча Філюкам вона дісталась задарма. Ще й цільове призначення земель, наданих спочатку лише для сільськогосподарських робіт, було змінено, до того ж - в один день. Частина угідь перепрофілювалась на ділянки під будівницво домоволодінь.  Довгий час суддя приховував ці факти про цю оборудку, адже сільрада усіляко перешкоджала доступу до інформаії журналістам, відсилаючи їх до архівного відділу РДА, а ті в свою чергу апелювали до закону й стверджували, що таку інформацію архівна установа може надати лише за згодою особи:

 

Скріншот: сайт kompromat1.pro

Зрештою, після звернення до служби Держгеокадастру - ці факти викрились і вже надалі Філюку довелося вносити ділянки до декларації. Зрештою, набожність судді не допомогла йому приховати статки здаватися таким же благочестивим.

Доречі про честь. Саме нею прикривався Петро Тодосьович у березні 2016 року, коли після порушення правил дорожнього руху не заперечував скоєне ним і заявив, що не буде оскаржувати постанову, адже він “людина честі і якщо порушив, то повинен відповідати. Та зовсім згодом патрульного, який склав протокол на нього, викликали до суду як відповідача, тому що Філюк вирішив визнати дії інспектора неправомірними, а постанову скасувати, звинувачуючи поліціянта у необ’єктивності, а сам суддя начебто фізично не міг порушувати через складність нагромадження дорожніх знаків які протирічать один одному та здоровому глузду. Не складно здогадатись, що завдяки юридичним прогалинам у законодавстві адвокат Філюка, який представляв його на засіданні, домігся відміни постанови та штрафу у цілих 250 гривень. Справа честі, що скажеш…

Одне можна сказати напевне - лжевіра у Бога, лицемірні молитви не допоможуть судді Філюку уникнути справедливого земного покарання за гріхи земні юридичні…

Теги: Петро Філюк,судья Петро Філюк,Філюк,судья Філюк,Петро Тодосьович Філюк,Олена Філюк, КУ,Конституційний Суд,суддя Филюк,Петр Филюк,Филюк КСУ, КСУ,Филюк коррупция
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео