КЕРУЮЧИЙ ПРАТ МОДУЛЬ-М – НЕЛЕГІТИМНИЙ ДИРЕКТОР?

КЕРУЮЧИЙ ПРАТ МОДУЛЬ-М – НЕЛЕГІТИМНИЙ ДИРЕКТОР?
49141 ПЕРЕГЛЯДІВ

У журналістських розслідуваннях стосовно схем відчуження майна та оформлення земельних ділянок, наше видання чітко моніторить судові справи та дії які відбуваються навколо підприємства. Відвдавши декілька судових засідань ми просто м’яко кажучи - здивувались. На одному з засідань так-званий т.в.о. директор ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатко О.М навіть почав погрожувати журналісту сказавши «ТИ НЕ ТУДИ ЗАЛІЗ…. Сам знаєш ХТО за тим стоїть», чи розцінювати це як погрозу хай вирішують правохоронні органи.

А поведінка пана Букатка на засіданні суду виглядає так ніби «видрі наступили на хвіст», що ставить багато запитань до легітимності призначення його на посаду т.в.о директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, перереєстрацію з ПАТ в ПРАТ, чисельність акціонерів? Повноваження т.в.о. Директора Букатка згідно статуту підприємства? Реєстрацію прав власності на нерухоме майно? Проведення зборів акціонерів про відкритість і прозорість згідно статуту вже можна й промовчати. Хай правоохороні органи досліджують.

Керуючись відкритими базами юконтрол – ми чітко відслідковуємо, як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році) потім проходять зміни засновників та бенефіціарів і вуаля вже в створених фірмах станом на 15-04-2021 рік  її немає - вивели!

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

 

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Та ж сама ситуація і з ТОВ Інвестгруп К-1К-2! Матяш Анжеліка спочатку була у засновниках юрособи, а потім – вивели!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»! Бо ж у ТОВ Інвестгруп К-3 він поки що, не керівник, але він «дожене» - зможе!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»!

В одній з офіційних звітніх баз на сайті наше видання знайшло цікаві документи, де «Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року ), прийяното рішення призначити на посаду т.в.о. директора Приватного акціонерного товариства "Модуль М" з 16.06.2020 року Букатка Олександра Миколайовича, строком до проведення позачергових загальних зборів акціонерів. Акціями товариства не володіє. А згідно Закону України про АТ і статутів юросіб це – штанГа, і дуже велика!

«Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року )

Керуючись Законом України Про акціонерні товариства в нас виникає питання щодо законності призначення керівника ПРАТ МОДУЛЬ-М (яке з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь), всі у відпустці за свій рахунок! Не дивно?

з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

З часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

То ж тут чистої води схема, припинення виробничої діяльності, потім банкрут,  і в ході останнього за борги продамо майно та землі підприємства?

А правохоронним органам слід перевірити легітимність призначення т.в.о.Директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатка О.М.. Чи в правовому полі діяли юрособи передаючи об’єкти нерухомого майна з юрособи на юрособу у вигляді збільшення статутного фонду у  створених «ручних» ТОВ Інвестгруп – К,К1,К2,К3, оформлення права власності на нерухоме майно нотаріусом Селехман О. та реєстрацію майна з ПАТ Модуль-М на ПП «РОТОР»? Повідомлення акціонерів про дії ДирРектора великих СХЕМ. Ну хто ж стоїть за цими всіма схемами читач напевно вже здогадався з попередніх публікацій! Як казав один «велікій» - бабло переможе ВСЬО! Окрім рішення РНБО! А кумівство через рідного брата прокурора м.Ужгорода – надіємось не ДОПОМОЖЕ!

Далі буде…

Павло Білецький для ІА "ЗІДО"

При проведенні журналістських розслідувань ІА “Журналісти проти корупції” використовують YouControl – онлайн-сервіс бізнес-аналітики.

Теги: ПРАТ МОДУЛЬ-М,Матяш Анжеліка,Букатко О.М,Букатко Олександр Миколайович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео