Володимир Дудар - аферист, який «осідлав» COVID-19, прикриваючись ГПУ цинічно грабує людей. Увага – востаннє його бачили на Київщині.

Володимир Дудар - аферист, який «осідлав» COVID-19, прикриваючись ГПУ цинічно  грабує людей. Увага – востаннє його бачили на Київщині.
6203 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія коронавірусу завдала надзвичайно потужного удару по світовій економіці, наша держава -  не виключення. Зараз практично не знайдеш людей які б сказали, що із матеріальним становищем у них все гаразд. Як би це дивно не звучало, але COVID-19 має колосальний вплив також на діяльність різного роду аферистів. І на превеликий жаль, для бравих українських шахраїв  ця хвороба відкрила «нові двері» для збагачення на ослаблених та обіднілих людях. Цинізм та бездушність схематозів аферистів вражає, їх абсолютно не хвилює, що своїми злочинними діями – вони часто забирають із сімей «останній кусок хліба».

До нашої редакції із різних джерел постійно надходить інформація щодо різних осіб, які можуть бути причетні до злочинної діяльності. Звісно, в першу чергу зацікавлення викликають персонажі із шлейфом масштабних шахрайств. Та останнім часом активно почали поступати дані про численні, на перший погляд дрібного масштабу – афери. Жителі Київщини зазначають, що до них:  то під виглядом адвоката, то під «маскою» помічника прокурорів, то у статусі радника голів району – звертаються особи, які активно пропонують допомогти вирішити проблеми що у них виникають, або проблеми які можуть виникнути якщо не скористатись їхньою допомогою.

Проаналізувавши інформацію ми отримали доволі цікаві дані – під виглядом вище зазначених «рішал» діє одна і та ж особа. Мова йде про молодого чоловіка віком 34-36 років, який часто використовує для пересування статусний автомобіль Tesla із номерами АІ0311КР. Представляється цей персонаж одним ім’ям – Володимир, тільки от прізвища різні зазначає: Мовчан, Гриценко, Грабовський, Рудич та інші. Щодо документів, то підготовлений – за потреби продивляє, та як всі  розуміємо – вони фальшиві. Зрештою, якщо розібратись, то підробити документи аферистам в наш час не складає труднощів. Нам вдалось отримати його фото і також фото автомобіля яким він пересувається. 

Цією персоною виявився Дудар Володимир Віталійович 1986 року  – уродженець Якутії, Російської Федерації, а саме - Саха-Якутія Алданський с. Куранах. З малку проживав на Хмельниччині,  зараз в переважно – в Києві, має українське громадянство.

Володимир Дудар доволі відома особистість на Хмельниччині, а «прославився» він перш за все однією із найзухваліших та найцинічніших афер десятиліття в цьому регіоні. На початку 2008 року Дудар разом із громадянином Віталієм Кабарухіним заснували ТОВ «Автоцентр Юг» (код 35703165), видом діяльності їхньої фірми була торгівля автомобілями. Зазначимо, що цей напрям бізнесу був одним із найприбутковіших в нашій державі на той час. Та Дудар із своїм напарником вирішили, що заробітку на звичайному перепродажі авто їм явно замало, а тому взялись втілювати в життя колосальні схеми шахрайства. Так, з метою заволодіння коштами АКІБ «Укрсиббанк» Дудар і Кабарухін будучи у змові підшукали осіб, які не будучи обізнаними  про їх злочинні наміри, погодились отримати у вказаному банку кредити на придбання автомобілів. В результаті  шляхом підробки документів та обману вони заволоділи коштами АКІБ «Укрсиббанк» в особливо великих розмірах, які в якості кредитів буди видані одуреним ними особам. Мова йде про: 38910 дол. США39413 дол. США26400 дол. США39587 дол. США39413 дол. США38984 дол. США і 38704 дол. США. Разом ця сума становить 261 411 дол. США.

Особа_6 - Дудар Володимир Віталійович

Якщо по простому: Дудар разом із напарником знаходили та одурювали людей, які за їх допомоги(підробка документів) отримували кредити для так-званої купівлі автомобілів. Кошти одурені громадяни зразу ж пересилали на рахунок «Автоцентр Юг», та жодних автомобілів ошукані громадяни НЕ отримували! В результаті Дудар і КО шахрайським шляхом заволоділи сумою, що перевищувала 260 тисяч доларів США!!!

Слід підкреслити, що покарання шахраїв все ж не оминуло! Так, 15 січня 2014 року Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок, яким визнав Володимира Дударя винним в скоєнні злочинів, передбачених за: ч.4 ст. 190ч.3 ст.28, ч.2 ст.364 Кримінального Кодексу України! Як висновок - 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, за виключенням житла; з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно - розпорядчих чи адміністративно - господарських обов'язків строком на 3 роки.

Як бачимо, Володимир Дудар - особа із доволі «багатим» злочинним минулим, та давайте все ж повернемось до сьогодення.

Чи не найцікавішою деталлю у теперішній діяльності Дударя є те, що він часто представляється довіреною особою Заступника Генерального прокурора Якубовського Максима ВікторовичаНа думку нашої редакції зв'язок Максима Якубовського із Володимиром Дударем є практично неможливим. Та сам факт «рекламації» такої співпраці з вуст уродженця Якутії відкриває перед Дударем великі можливості для шахрайських дій. А щодо Заступника Генерального прокурора, то звісно – це серйозний удар по його репутації.

А якщо ще врахувати, що Дудар прикриваючись ім’ям Якубовського бере чималі суми коштів за вирішення різного роду питань, а дальше не виконує обіцяного, то це взагалі подвійний удар по Заступнику Генерального прокурора. В результаті схеми Дударя практично безпрограшні, адже в такому дуеті явно переважає статус Якубовського, проти якого одурені шахраєм люди явно не наважаться виступити із як мінімум заявою в правоохоронні органи. Відповідно і щодо Дударя, як довіреної особи Якубовського – питання також закриті.   

Щодо самих схем то тут все доволі стандартно: Володимир Дудар підшуковує жертв серед осіб які шукають допомоги у вирішенні питань із слідством та судами. Здебільшого люди шукають правової допомоги в рамках Закону, але потрапивши в руки шахрая у них практично іншого вибору як викласти велику суму – фактично немає. А все тому, що Дудар своїх жертв швидко ставить у безвихідне становище – його псевдо допомога переходить у рамки «якщо не заплатиш – буде ще гірше». До того ж діє він в швидко і нахабно, щоб людина немала можливості встигнути все добре обдумати. Тобто, ввійшовши в довіру прикриваючись ім’ям Якубовського, зразу заявляє про потребу коштів для вирішення справи, на все про все – буквально лічені години, максимум доба/дві. Отримавши бажані кошти – Володимир Дудар зникає, а якщо його жертви все ж на нього «виходять» - заявляє що він все передав «вище», і не від нього залежить результат…

Щодо ситуації із COVID-19,  то і тут Володимир Дудар знайшов можливість збагатись, і робить він це надзвичайно зухвало та цинічно. Так всі ми знаємо, що у період жорсткого карантину більшість підприємницької діяльності є обмеженою – саме цей «козир» використовує шахрай. Дудар під «маскою» псевдо-помічника, довіреної особи голів районних та обласних адміністрацій втирається у довіру рестораторів, власників торгових точок та інших підприємств на яких накладені обмеження в діяльності. Дальше все доволі просто – аферист пропонує «імунітет» від перевірок, штрафів і так далі. Тобто, за грошову винагороду пропонує підприємцям вести бізнес відкрито, що після «проплати» їх ніхто не тривожитиме. Пропозиція Дударя є доволі заманливою, а тому знаходяться ті, які з легкістю вручають шахраєві кошти, які коливаються від 10 тис гривень в залежності від виду бізнесу і накладених обмежень на таку діяльність. Звісно, що ніякого «імунітету» одурені підприємці не отримують і при перших же порушеннях карантинних обмежень  штрафи неминучі. Та в цей час від афериста слід давно уже простив.  

Ще однією аферою Володимира Дударя є так-зване швидке виготовлення пакету документів для виїзду закордон, зокрема у США. Варто зазначити, що цей шахрай не тільки пандемію використовує в цілях незаконного збагачення. Останнім часом, на тлі загострення ситуації щодо можливої масштабної війни Росії проти України – аферист «зайнявся швидким виготовлення пакету документів для виїзду закордон». Виїзд на постійне проживання у Францію, Іспанію, Данію, Великобританію, США та інші країни – для нього втілити являється питанням буквально кількох днів, звісно – ніхто ніяких документів не отримує. До речі, ця схема одна із найбільш дієвих у його рукаві, адже робить він все надзвичайно швидко. Знайшовши особу, переважно це сім’ї які цікавляться виїздом за кордон – втирається в довіру під маскою працівника того чи іншого посольства. Дальше запрошує жертву/жертв під стіни посольства, де й розказує «казки», що вже завтра/після завтра вони зможуть тут же забрати свої готові документи – для цього потрібно лише передати йому невеликий завдаток. Посольство за плечима, статусна автівка і фіктивне посвідчення роблять свою справу – одурені люди з легкістю віддають від 1000 до 5000 тис доларів авансу за документи які вони так і не отримають.  

Варто зазначити, що Володимир Дудар практично постійно знаходиться у полі зору правоохоронців, але через свою різноплановість діяльності, обережність та продуманість афер наразі йому вдається уникнути покарання. А коли розуміє, що от-от може бути затриманим – тікає до Російської Федерації, де й проводить кілька місяців доки цікавість до його персони не зменшиться. Так приміром було у 2018 році, коли він «заліг на дно» у місті Алдан (адміністративний центр Алданського улусу Якутії, Російска Федерація).

Звертаємось до жителів України, особливо мешканців Київщини, де останнім часом найбільше і був помічений Володимир Дударбудьте обережні, шахрай швидко входить в довіру, прикривається різними особами із вищих чинів влади та правоохоронних органів. Захвичай розповідає декілька історій кому він допоміг із відомих людей чи фірм. Обманює жертв шляхом тиску щодо потреби вирішити ваші проблеми протягом доби/двох, адже за умовних причин(видуманих ним) тільки такі дії дадуть потрібний результат. Різко реагує на будь-які намагання його сфотографувати, документи якими користується пред’являє буквально на мить, щоб жертви не зуміли чітко запам’ятати дані. Веде себе впевнено та нахабно, якщо людина не піддається афері – залякує великими проблемами від прокуратури та органів влади. 

На даний час правоохоронці слідкують за його діяльністю, але наразі йому все ж щастить «виходити сухим із води», та це не надовго, адже з кожним днем поступає все більше сигналів щодо його нових афер.

Прохання: при будь-якому контакті із цією особою з метою вас ошукати звертаєтесь у правоохоронні органи. Також пишіть нам на електронну пошту: politica.chat@gmail.com 

Теги: Володимир Дудар,Дудар,пандемія,COVID-19, аферист,шахрайство ,Віталій Кабарухін,Дудар Володимир Віталійович,Якубовський Максим Вікторович,Дудар аферист, прокуратура,Пандемия,пандемия коронавируса,Эпидемия,Эпидемия коронавируса, коронавирус, Коронавірус,Кабарухин,Виталий Кабарухин,Якубовский,Грабовський,Мовчан,Гриценко,Рудич ,ГПУ,прокуратура,Украина,Україна,ТОВ «Автоцентр Юг»,Автоцентр Юг,АКІБ «Укрсиббанк»,Укрсиббанк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео