Фірма батька Гройсмана орендувала 756 кв.м комунальної землі за 3 тис гривень в рік

Фірма батька Гройсмана орендувала 756 кв.м комунальної землі за 3 тис гривень в рік
48383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Родина Гройсманів потрапила до влади у 2002 році. Саме тоді Володимир Гройсман та його батько Борис стали депутатами Вінницької міської ради. А вже в 2003 році ПП фірма «Юність» отримала в оренду за адресою проспект Юності 46/28 ділянку розміром 0,0756 гектарів на громадські потреби за 3000 гривень в рік. У власності компанії Бориса Гройсмана дана земельна ділянка буде до 2043 року. На які громадські потреби використовується ділянка залишається під питанням.

За даною адресою, згідно Google maps, у прибудові до житлового будинку знаходиться магазин «Шик і блиск» та салон «Гранд меблі».

Схоже, що після чи не найбільшого скандалу щодо родини Гройсманів, коли у жовтні 2007 року ПП «Юність» взяло кредит у Кредитпромбанку на суму 10,8 мільйонів – під заставу 13 тисяч квадратних метрів торговельного комплексу і ділянку під ним.

Кредит «Юність» так і не повернула, звернувшись ще влітку 2009 року до суду із заявою про банкрутство. Незважаючи на те, що фірма-боржник «Юність» самоліквідувалася, але торговий центр з невиплаченим кредитом за його будівництво залишається власністю Гройсманів, а саме дружини Володимира Гройсмана — Олени.

Наразі Борис Гройсман засновник ТОВ «Фірма «Юність Плюс» зі статутним капіталом 2 000 000 гривень, яке розташоване за адресою проспект Юності, 44. Нагадаємо, що ТРЦ «Магігранд» знаходиться за адресою проспект Юності, 43а, де досі зареєстрована фірма «Юність».

Чи може хтось з орендодавців наразі похвалитись тим, що орендує земельну ділянку за трохи більше, ніж 3000 гривень в рік за 756 кв.м? Напевно це дозволено лише своїм людям у міській раді.

Джерело

Теги: Гройсман,Владимир Гройсман ,Владимир Гройсман Википедия,Володимир Гройсман ,Винница,Елена Гройсман,Украина,Україна,Кристина Гройсман,Маги Гранд,МАГИГРАНД,ООО “МАГИГРАНД”,ООО “КАЙЛАС КИПЕР”,ООО “КЛАУД”,Клауд,ООО,КАЙЛАС КИПЕР,Рейкарц Групп Лимитед,Клауд Сквер,Александр Рекута,Рекута,Сергей Моргунов,Мэр Винницы Сергей Моргунов,Сергей Моргунов Википедия,Моргунов,Моргунов Сергей,Моргунова Оксана,Мэр Моргунов,Мэр,мэр Винницы,Центральный рынок,Винницкая европейская перспектива,ЕКОНІКА-М,Иван Бабий,Бабий,ВІТЕКОМ,ООО «ВІТЕКОМ»,Супутник Центр,Царенко ,Сергей Царенко,ПП фірма «Юність»,Юність,ПП,Борис Гройсман,Гранд меблі,Шик і блиск

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео