Сотрудник Офиса президента Александр Гонтарук попал в скандал - применил физическую силу к 12-летней девочке

Сотрудник Офиса президента Александр Гонтарук попал в скандал - применил физическую силу к 12-летней девочке
10564 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жительница ЖК "Старокиевский" Анна Маляревич заявила, что 16 апреля на детской площадке на ее дочь напал главный консультант Директората по вопросам внутренней и гуманитарной политики при Офисе президента Украины Александр Гонтарук. По словам женщины, он применял грубую физическую силу и психологические давление. На место вызывали полицию, оформили протокол.

- Вчера вечером на мою 12-летнюю дочку было совершенно нападение с применением грубой физической силы и психологического давления на детской площадке закрытой территории жилищного комплекса. Нападавший, Александр Гонтарук, 27.11.1970 г. р.  - глава Департамента по вопросам гуманитарной политики при Офисе президента Украины. Нападавший душил капюшоном, таскал по площадке, орал на ребенка матом, запугивал. В итоге ребенок с сильной психологической травмой. На данный момент ребенок боится выходить на улицу или оставаться дома наедине. Причина  нападения (по словам нападавшего): не понравилось, как группа детей, включая мою дочь, его сына и других детей, проживающих в ЖК, играли на площадке  - решил проучить. По словам других детей, проживающих в этом ЖК, Гонтарук и ранее угрожал одному из детей. Сразу же была вызвана полиция, оформлен "Протокол прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення" с открытием дела и внесением в реестр показаний, - написала она в "Фейсбуке".

Маляревич обратилась к уполномоченному президента Украины по правам ребенка Николаю Кулебе с просьбой взять под личный контроль расследование данного дела, так как "есть вероятность, что дело спустят на тормоза".

Гонтарук же изложил совсем другую версию событий. По его словам, старшие девочки довольно жестко обижали его восьмилетнего сына. В итоге мужчина решил вступиться за своего ребенка.

- Это ложь, есть полное видео, где все зафиксировано, и я ее оттащил за капюшон, когда она жестоко избивала восьмилетнего ребенка. К ней пальцем не коснулся, а мой малолетний ребенок в стрессе до сих пор, - заявил Гонтарук.

Более того, в чате жильцов ЖК писали о том, что якобы на дочь Маляревич жители дома жаловались и ранее. Также выложили видео с камер наблюдения, на которых видно, как гораздо более крупные на фоне младшего ребенка девочки бросаются на него. Также видно, как мужчина затем оттащил дочь Маляревич за капюшон, отчитывал. Но видео без звука и большая часть происходившего до осталась за кадром.

Источник

Теги: Александр Гонтарук,Офис президента, скандал,ЖК Старокиевский,Гонтарук,ОП,ОПУ,Офис Президента Украины,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео