Рада Національного банку затвердила річну фінансову звітність та розподіл прибутку до розподілу Національного банку України за 2020 рік - Богдан Данилишин

Рада Національного банку затвердила річну фінансову звітність та розподіл прибутку до розподілу Національного банку України за 2020 рік - Богдан Данилишин
7649 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 квітня цього року відбулося засідання Ради Національного банку України (далі – Рада), на якому було розглянуто низку питань фінансового характеру Національного банку України.

Відповідно до п. 11 ст. 9 Закону України “Про Національний банк України”, та за результатами обговорення Радою прийнято такі рішення:

▪ Узято до відома звіт аудиторської фірми ТОВ “Ернст енд Янг Аудиторські послуги” “Звіт незалежного аудитора” про консолідовану фінансову звітність Національного банку України за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року.

▪ Затверджено схвалену Правлінням Національного банку України (рішення від 07 квітня 2021 року № 130-рш) консолідовану фінансову звітність Національного банку України за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року, з валютою балансу 1 331 574 млн грн.   

▪  Оприлюднити на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку затверджену Радою консолідовану фінансову звітність за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року.

▪ Узято до відома консолідований звіт про управління Національного банку України за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року.

На підставі та в межах повноважень, визначених статтями 5, 51 та 9 Закону України “Про Національний банк України” (далі – Закон), ураховуючи вимоги Політики управління власним капіталом Національного банку, за результатами обговорення Рада затвердила розподіл прибутку до розподілу Національного банку України за 2020 рік, схвалений рішенням Правління Національного банку України від 19 березня 2021 року № 98-рш,

у сумі 40 728 183 270,14 грн за такими напрямами:

▪ формування загальних резервів власного капіталу Національного банку України – 16 294 186 659,59 грн;

▪ зобов’язання Національного банку України перед Державним бюджетом України за 2020 рік – 24 433 996 610,55 грн.

Нагадаємо, що згідно з Законом частина прибутку до розподілу, яка підлягає перерахуванню до Державного бюджету, визначається шляхом коригування прибутку, який підтверджений зовнішнім аудитором на: суму нереалізованих доходів (зменшується); суму нереалізованих доходів попередніх періодів, які стали реалізованими у відповідному звітному періоді (збільшується); суму сформованих/розформованих загальних резервів (зменшується/ збільшується).

Також під час засідання, керуючись статтею 9 Закону України “Про Національний банк України”, Радою було розглянуто та затверджено поданий Правлінням Національного банку звіт про виконання кошторису адміністративних витрат Національного банку України за 2020 рік.

За результатами обговорення Рада рекомендувала Правлінню Національного банку вжити заходів щодо вдосконалення процесу планування показників кошторису адміністративних витрат Національного банку України, зокрема в частині:

⎯ економічної доцільності витрат та їх обґрунтованості;

⎯ використання запланованих коштів (виконання робіт/послуг/ тощо);

⎯ відповідальності учасників кошторисного процесу. 

У засіданні брали участь члени Ради, Правління Національного банку та запрошені особи.

20 квітня 2020  ​​​​​​​прес-реліз

Голова Ради НБУ Богдан Михайлович Данилишин

Теги: Голова Ради НБУ Богдан Данилишин , Богдан Данилишин,Богдан Данилишин НБУ,Данилишин НБУ,Голова Ради НБУ,Богдан Михайлович Данилишин,Економічна ситуація,ВВП ,Валютний ринок,Економіка,фінансовий ринок ,Богдан Данилишин,Данилишин,Богдан Данилишин Википедия, Богдан Михайлович Данилишин,Голова Ради НБУ Данилишин Богдан Михайлович,Богдан Данилишин рада НБУ,Рада НБУ,Нацбанк,Нацбанк Украины,Украина,Україна,Нацбанк України, Національний банк України,Національний банк,Национальный банк,Национальный банк Украины,НБУ,Экономика,ОВДП,Голова Ради Національного банку України Богдан Михайлович Данилишин,Держстат,США,Європа,ОВДП ,Голова Ради НБУ Богдан Данилишин,Голова Ради НБУ ,Богдан Динилишин Википедия,Динилишин,Банки України, Данилишин Богдан Михайлович,економіка України, академік НАН України Богдан Данилишин ,МВФ,ДАНИЛИШИН,Печерський районний суд міста Києва,Дмитро Сологуб,Сологуб,Банки,Політика ,One Voice Policy ,Гонтарева,Рожкова,Рожкова Катерина,фінанси,ВВП України ,ВВП,Девальвація гривні ,бізнес,економіка України ,мікрокредити,кредити, курс валют ,валюта ,депозити,Голова ради НБУ Богдан Данилишин ,НБУ , Верховна Рада,Державний бюджет України,ліквідність,бюджет,LCR, Міністерство фінансів,Міністерство фінансів України,COVID-19
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео